Kripto pieaugošais “ekstrēmisms”, vai Kreigs Raits ir visnepatīkamākā persona kriptogrāfijā?

Kreigs Raits nav pats simpātiskākais cilvēks kriptogrāfiskajā visumā kopš tā laika, kad viņš “nepatiesi apgalvoja”, ka ir Satoshi Nakamoto. Strīdi ap viņu ir turpinājuši pieaugt, jo tika atklāts, ka viņi regulāri ķengājas pret dažiem ievērojamiem vārdiem kriptonauda pasaulē. Un jaunākā BCH dakšas drāma ir tikai saasinājusi lietas, jo daudzi prominenti puiši nodeva viņam negatīvus komentārus.

Vai Kreigs Raits faktiski ir ļaundaris kriptogrāfiskajā pasaulē?

Kreigs Raits šobrīd nav pārāk saldā vietā. Viņš ir saņēmis kritiku no visiem stūriem, un daudzas ievērojamas kriptogrāfijas pasaules personības uzbrūk viņam par viņa apgalvojumiem un draudiem, ko viņš ir izteicis attiecībā uz jaunāko BCH cieto dakšiņu. Pavisam nesenie draudi, kad viņš paņēma kriptogrāfijas pasauli izpirkšanai, draudot nosūtīt Bitcoin cenu līdz 1000 ASV dolāriem, kad BCH gatavojas sadalīties.

Tvītošana pirms Bitcoin Cash protokola sadalīšanas, kas pati par sevi ir “pamata” Bitcoin blokķēdes dakša no 2017. gada augusta, Wright brīdināja Bitcoin kalnračus, ka, ja viņi parāda atbalstu Roger Ver / Jihan Wu (Bitmain) atbalstītajai Bitcoin Cash ABC (BCH) pār savu Bitcoin Satoshi Vision (BSV) projektu viņš vēlētos finansēt savu pusi sekojošajā “hash kara” cīņā, pārdodot bitcoīnus un paaugstinot cenu līdz USD 1000.

Visiem BTC kalnračiem …

Ja jūs pārejat uz manu BCH, mums, iespējams, būs jāfinansē tas ar BTC, ja mēs to darām, mēs pārdodam par USD un, labi … mēs domājam, ka BTC tirgū nav vietas … tas tvertnes.

Padomā par to. Mēs pārdosim daudz!

Apsveriet, ka….

Jauku dienu

(BTC līdz 1000 mani nenosaka) pic.twitter.com/oUScEahtWc

– Dr Kreigs S Raits (@ProfFaustus) 2018. gada 14. novembris

Šis paziņojums ir izpelnījies daudz kritikas. Džozefs Jangs, pazīstamais žurnālists, turpināja teikt, ka “Kreigs Stīvens Raits bija nelietis un tagad viņš ir vienkārši vēzis. Viņš negatīvi ietekmē gan Bitcoin, gan Bitcoin Cash, sākot hash karu ”

Sākumā Kreigs Stīvens Raits bija nelietis.

Bet tagad viņš ir tikai vēzis. Viņš negatīvi ietekmē gan Bitcoin, gan Bitcoin Cash, sākot hash karu, kas tērē resursus abām ķēdēm.

Viņam tas viss ir personiski, viņš ir maniaks. Neatbalstiet šo muļķi.

– Džozefs Jangs (@iamjosephyoung) 2018. gada 15. novembris

Kreigs dažas dienas atpakaļ draudēja Rodžeram Veram izjaukt kriptovalūtu tirdzniecību visā pasaulē, atriebjoties par gaidāmo Bitcoin Cash cieto darbu. Tas, kā Kreigs Raits reaģēja uz Vera paziņojumiem par atbalstu cietajam dakšiņam, ko paziņoja BitcoinABC:

“Ja jūs vēlaties karu … es nedarīšu divus gadus nekādu tirdzniecību. Nekas. Karā neviena monēta nevar tikt tirgota. Ja vēlaties ABC, vēlaties shitcoins, laipni lūdzam bankrotā <…> Dažus gadus redzēšu BCH tirdzniecību pie 0 <…> Blakus ABC, jūs ienīstat bitkoinu, jūs esat mans ienaidnieks. Tev ir <…> nav ne jausmas, ko tas nozīmē. Jums būs. ES ESMU Satoshi <…> Tava izvēle.”

Viņš arī bija saņēmis dažus negatīvus komentārus no Vitālika Buterina, kad Tims Koplends dalījās ziņās par Kreiga komentāriem par dakšiņu un pieminēja, ka “Vitāliks Buterins uzskata, ka Kreigam Raitsam nevajadzētu būt balsij”

Vitāliks Buterins uzskata, ka Kreigam Raitsam nevajadzētu būt balsij. Lai gan daudzi nepiekrīt viņa uzskatiem, taktikai un uzvedībai – es uzskatu, ka viņam ir tiesības, tāpat kā jebkuram citam, tikt uzklausītam. Tātad, šeit ir viņa puse. @VitalikButerin @JihanWu @CobraBitcoin #bitcoincash # kriptogrāfija https://t.co/W4AcMkT5Fi

– Tims Koplends (@Timccopeland) 2018. gada 12. novembris

uz ko Vitāliks atbildēja: “Kreigam Raitsam absolūti vajadzētu būt balsij. Bet tā, dariet mēs visi.

Vitāliks Buterins uzskata, ka Kreigam Raitsam nevajadzētu būt balsij. Lai gan daudzi nepiekrīt viņa uzskatiem, taktikai un uzvedībai – es uzskatu, ka viņam ir tiesības, tāpat kā jebkuram citam, tikt uzklausītam. Tātad, šeit ir viņa puse. @VitalikButerin @JihanWu @CobraBitcoin #bitcoincash # kriptogrāfija https://t.co/W4AcMkT5Fi

– Tims Koplends (@Timccopeland) 2018. gada 12. novembris

Augustā Vitāliks lūdza BCH kopienu nesekot Kreigam Raitam.

BCH kopienai NEDRĪKST iet uz kompromisiem ar Kreigu Raitu, lai “izvairītos no šķelšanās”, un tā būtu jāizmanto kā iespēja viņu pārliecinoši atstumt un noraidīt. Bitcoin Craig (BCC) var paņemt biržas simbolu no tagad nederīgās kriptovalūtas, kurai tas ir piemērots pēctecis.

– Vitalik Ētera nedevējs (@VitalikButerin) 2018. gada 22. augusts

Neatkarīgi no tā, vai tas ir pareizi vai nepareizi, Kreigs Raits šeit noteikti zaudē savu seju, bet iesaistās cīņā ar visiem nozares pārstāvjiem. Apskatīsim, kā viņš reaģē, kad dakša iet uz priekšu.

Vai Kreigs Raits tiešām ir ļaundaris, vai arī citi ir bandījušies pret viņu? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me