Jūsu ceļvedis jauniem Reddit kopienas punktiem, Ethereum ERC 20 žetoni sadarbībai uz platformas

reklāma Phemex

Nozīmīgā attīstībā divi subredditi ar kopējo dalību 2,4 miljoni izmantos nesen palaistos Reddit kopienas punktus savai kopienai. Ziņas, ka Reddit ieviesīs blokķēdes punktu sistēmu, sāka izplatīties aprīļa sākumā. 

Reddit Community Points- Digitālie marķieri sadarbībai uz platformas

Šis Reddit paziņojums ir Ethereum blokķēdes apstiprinājums un tā pieņemšanas potenciāls.

Ethereum ir piemērots fundamentāla iemesla dēļ. Tā ir elastīga platforma decentralizētu lietojumprogrammu veidošanai un no kuras var viegli izveidot žetonus, kas ļauj stimulēt sabiedrību. Platformai ir standarts ar nosaukumu ERC-20, kas atvieglo jaunu marķieru izveidi.

Šiem marķieriem piemīt pašas Ethereum īpašības, tos gandrīz nav iespējams viltot, un īpašniekiem ir pilnīga kontrole. Ir vairākas platformas, kas ir atveidojušas Ethereum darbības modeli, taču Ethereum ir labāka vārdu atpazīšana un uzticība, jo tā ir pirmā šāda platforma.

Punktu sistēmas mērķis ir stimulēt lietotāju līdzdalību un kvalitatīva satura izveidi vietnē Reddit. Divi vadošie subreddi, r / kriptonauda, un r / FortNiteBR nesen kā vadošos projektus iepazīstināja ar saviem simboliskajiem atklājumiem. Marķieru nosaukumi ir attiecīgi MOON un BRICK.

PĀRTRAUKŠANA: Reddit dažu sekunžu laikā aptuveni 20 miljonus jaunu lietotāju iepazīstināja ar kriptovalūtu vai savu marķieri.

Tūkstošiem populāru vietņu, iespējams, tūkstošiem žetonu.

Neizbēgama # adopcija!https://t.co/QPn9TeWdIJ

– CZ Binance ??? (@cz_binance) 2020. gada 14. maijs

R / kriptonauda ir liela kriptovalūtas satura un ziņu kopiena, savukārt pēdējā ir populāras elektroniskās spēles Fortnite kopiena.

Kā darbojas Reddit kopienas punkti?


Reddit nāca klajā ar paziņojumu izstrādāt slaidrādi 2020. gada 13. maijā. Prezentācijas nosaukums ir “Kopienas punkti”, un tās tēmas ir interneta atgūšana un neatkarīgu kopienu veidošana tiešsaistē..

Šie jēdzieni izklausās pazīstami kriptogrāfijas entuziastiem, kuru mērķis ir atbrīvot sevi no centralizētās monetārās sistēmas jūga.

Kopienas punktu sistēma nodrošinās locekļiem iespēju sadarboties lēmumu pieņemšanā un noteikt savu nākotni.

Reddit apraksta kopienas punktus kā veidu, kā Redditors var iegūt daļu no savām iecienītākajām kopienām. Marķieri nozīmē vērtību un pārstāv īpašumtiesību vienību. Lietotāji tos var izmantot, lai iegādātos augstākās kvalitātes funkcijas un dubultotu kā reputācijas rādītāju apakšbridžos.

Kopienas locekļi nopelna atlīdzību, iesniedzot kvalitatīvas ziņas un komentārus. Kopiena izlemj, cik punktus katrs cilvēks saņem. Uzsvars tiek likts uz kvalitāti, jo šīs kopienas galvenokārt ir orientētas uz sociālajām ziņām. Prioritāte jāpiešķir visatbilstošākajam, informatīvākajam, ekspertu saturam.

Pašreizējiem patērētāju tīmekļa uzņēmumiem vajadzētu izpētīt Reddit kriptovalūtas iniciatīvu pret Telegram.

Telegramma: finansējums 1,7 miljardu ASV dolāru apmērā, daudz satraukuma, jauna ķēde, nav rezultātu

Reddit: nav finansējuma, nav satraukuma, pamatojoties uz Ethereum, izlaist jaunu ekonomisko modeli miljoniem lietotāju

– Niks Tomaino (@NTmoney) 2020. gada 14. maijs

Šie punkti pastāv Ethereum blokķēdē. Blockchain tehnoloģija ir decentralizēta, kas nozīmē, ka jūs pilnībā kontrolējat savus kopienas punktus. Ne Redditors, ne moderatori nevar atņemt vai izlemt, ko darīt ar nopelnītajiem punktiem.

Kad punktu īpašnieks nolemj iztērēt savus žetonus, šie punkti nenonāk Reddit. Tā vietā viņi tiek “sadedzināti”, kas nozīmē, ka visi pārējie punktu punkti ir lielāki, tādējādi apbalvojot visu kopienu.

Biedri var dāvināt un pārsūtīt kopienas punktus citiem dalībniekiem. Turklāt jūs varat izvēlēties padomu citam par lielisku ziņu vai komentāru, tāpat kā jūs padomu piegādes darbiniekam par lielisku servisu.

Lai nodrošinātu, ka jūsu žetoni ir droši, Vault īpašnieki var Reddit saglabāt savu privāto atslēgu šifrētu dublējumu. Tomēr tas nav obligāti un tikai pēc izvēles cilvēkiem ar pamatotu pārliecību, ka viņi var pazaudēt privātās atslēgas. Varat arī manuāli aizsargāt savu glabātuvi, ģenerējot divpadsmit vārdu atkopšanas frāzi, kuru glabājat drošā vietā..

Mēnešiem ir izstrādāts pilnīgs inflācijas grafiks. To piedāvājums samazināsies par 2,5 procentiem, līdz tiks sasniegta 250 miljonu ierobežotā galīgā piegāde. R / Fortnite vēl nav izstrādājis BRICKS izlaišanas grafiku.

Kā iegūt pirmos Reddit kopienas punktus?

Ja neesat attiecīgo subreddits dalībnieks, acīmredzot pirmais solis ir reģistrēties platformā.

Reddit ir gluži kā jebkurš cits sociālais medijs ar dažām atšķirībām. Lielākajai daļai subredditu ir darbības noteikumi, lai uzturētu kopienas standartus un nodrošinātu, ka mijiedarbība platformā ir samērā pilsoniska.

Pārliecinieties, ka esat iepazinies ar šiem subreddits noteikumiem, lai izvairītos no nepatikšanām ar moderatoriem.

Subreddits ir pievienojis jaunu Reddit mobilās lietotnes sadaļu ar nosaukumu Vault. Vault būtībā ir Reddit mobilais maks. Biedri var izveidot kriptovalūtas maku ERC-20 žetoniem. Šie marķieri dubultojas kā kopienas punkti platformās. Lai jūsu Vault maks darbotos, skenējiet QR kodu, izmantojot oficiālo Reddit lietotni.

Reddit palaiž lietotnes Ethereum “Vault” maku, lai pārvaldītu jūsu kopienas punktus (ERC20 žetonus), kas nopelnīti apakšbiedriem. ?

Izveidojiet savu maku, apmeklējot seifa lapu: https://t.co/h0aWjJZ99c pic.twitter.com/L1cd9ghfAu

– miguel.auth.eth? (@miguelmotah) 2020. gada 14. maijs

Kad jums būs funkcionāls Vault seifs, varat pievienot kvalitatīvas ziņas un komentārus šīm platformām, lai nopelnītu kopienas punktus. Tāpat kā visi citi kriptovalūtu maks, esiet ļoti piesardzīgs, rīkojoties ar savām privātajām atslēgām. Privāto atslēgu pazaudēšana uzlaušanas vai tīšas nolaidības dēļ ir līdzvērtīga punktu zaudēšanai.

Lai nopelnītu kopienas punktus, dodiet ieguldījumu subreddits, izliekot, komentējot un regulējot. R / kriptonauda kopiena dala punktus katru mēnesi, un pietiekami daudz punktu var iegūt sasniegumu emblēmu.

Jums pieder kopienas punkti ar pseidonīmu, kas nozīmē, ka nav nepieciešams izmantot viņu īsto vārdu, lai nopelnītu punktus vai piedalītos Reddit. Kopienas locekļi galu galā izlems par žetonu piešķiršanu. Pagaidām Reddit strādā pie tā, lai sistēma kļūtu caurspīdīgāka, lai citi lietotāji varētu redzēt jūsu kopējo punktu bilanci blakus jūsu vārdam.

Jūs varat izvēlēties uzkrāt savus kopienas punktus un ietaupīt tos līdz ievērojamām summām. Alternatīvi, jūs varat tos izmantot, lai komentāros piekļūtu tādām ekskluzīvām funkcijām kā nozīmītes, pielāgoti emocijzīmes un GIF.

Turklāt kopienas punkti var ļaut jums iegūt īpašu dalību šajā Subreddit, kur jūs saņemat augstākās kvalitātes funkcijas.

Pašreizējais statuss – Reddit kopienas punkti ir beta versijā

Īpaši Reddit kopienas punkti ir joprojām Beta. Šis stāvoklis nozīmē, ka punkti vēl jāizvieto Ethereum galvenajā tīklā (mainnet). Viņi joprojām atrodas vienā no Ethereum testa tīkliem ar nosaukumu Rinkeby.

Reddit jaunā glabātavas / žetonu funkcija pašlaik dzīvo Ethereum Rinkeby testnet.

Tas nozīmē, ka Ethereum testnet ir vairāk lietotāju nekā Bitcoin Lightning Network.

– Entonijs Sasano | sassal.eth (@ sassal0x) 2020. gada 15. maijs

Šobrīd MOON un BRICK nevar tieši pārstāvēt naudas vērtību, kas ir tieša apmaiņa pret fiat. Reddit plāno migrēt marķierus uz Ethereum mainnet vēlāk gadā kopā ar lietotāju atlikumiem.

Ethereum darījumiem izmanto “gāzi”. Gāze ir maksa vai cenu vērtība, kas jums nepieciešama, lai pabeigtu darījumu vai izpildītu viedo līgumu Ethereum blokķēdē. Tā kā daudziem Reddit lietotājiem nav gāzes, pagaidām Reddit segs gāzes izmaksas. Laika gaitā Reddit cer uz labāku mērogošanas un gāzes risinājumu, jo sistēma uzņem tvaiku.

Reddit & Blockchain – Debesīs veidota partnerība!

Reddit, kas eksperimentē ar kriptovalūtu, Ethereum var izrādīties milzīgs. Sociālo mediju gigantam ir vairāk nekā 400 miljoni lietotāju, un, pat izmantojot Ethereum, ir ļoti liela daļa šī skaitļa.

Abiem subredditiem ir iespaidīga dalība, taču ir vēl daudz citu, kas var atkārtot “Kopienas punktu” sistēmu, ja šis pirmais izkārtojums izrādīsies veiksmīgs. Ja šis modelis saķersies, ir pamats domāt, ka Ethereum un tā žetoni tiks ieviesti visā Reddit lietotāju bāzē.

Miljoniem cilvēku var pirmo reizi iepazīties ar Ethereum un kriptonauda kopumā. Adopcija vienmēr ir bijusi Ethereum dibinātāja Vitālika Buterina mērķis. Šī attīstība varētu būt vērojama arī attiecībā uz ETH cenām, kuras jau sen ir ievērojami atpalikušas no Bitcoin.

Tomēr ir daži jautājumi, kas jāizlīdzina. Piemēram, vai dalībniekiem ar augstākiem kopienas punktiem būs lielākas balsstiesības attiecīgajos apakšražojumos? Šāds solis noteikti rada diskusijas.

Skaistums ir tas, ka kopienām joprojām būs teikšana par punktu sistēmas ieviešanu. Citi redaktori un moderatori uzmanīgi sekos šādām norisēm, lai zinātu, cik veiksmīga turpmākā ieviešana var būt.

Lai to iesaiņotu

Kopumā šī sistēma var būt glābiņš Ethereum blokķēdei. Ethereum ir nepieciešama masveida pieņemšana, lai pilnībā realizētu tā potenciālu. Fakts, ka Reddit ir simtiem miljonu lietotāju, liecina par adopciju. Būs interesanti redzēt, kā šis projekts ietekmē tīkla likteni un ETH vērtību.

Zemāk esošajos komentāros informējiet mūs, ko jūs domājat par Reddit jaunāko integrāciju ar Ethereum Blockchain?

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector