IOTA, lai palīdzētu veidot viedās pilsētas Eiropā

reklāma Phemex

+Viedās pilsētas projekts CityxChange, kas pārstāvēs IOTA lietderību viedās pilsētas kontekstā dažādās Eiropas pilsētās, ir saņēmis īkšķi no Eiropas Savienības komisijas, kas novērtē ES pētniecības un inovāciju programmu Horizon 2020.

Viedās pilsētas projekts bija iesniedzis priekšlikumu saņemt finansējumu no Eiropas Savienības pētniecības un inovācijas programmas “Apvārsnis 2020”, uzaicinot tēmu “Gudras pilsētas un kopienas’.

“Apvārsnis 2020 ir visu laiku lielākā ES pētniecības un inovāciju programma ar gandrīz 80 miljardu eiro lielu finansējumu 7 gadu laikā (2014. – 2020. Gads).” Projekts saņēma patiešām labus komentārus un tika izvirzīts virs visiem citiem konkurējošiem projektiem. Atrodoties Numero Uno pozīcijā, konsorcija projekts saņems 20 miljonus eiro finansējumu no Eiropas Pētniecības un inovācijas programmas Horizon 2020.

Lasiet arī: IOTA [MIOTA] izlaiž ceļveža atjauninājumus savam īpašajam Qubic projektam

Kas ir + CityxChange

Kā izskaidro projekta vietne,

“+ CityxChange vīzija ir dot iespēju kopīgi radīt nākotni, kurā mēs vēlamies dzīvot. Tas ietvers ietvara un atbalsta rīku izstrādi, lai izveidotu kopēju enerģijas tirgu, ko atbalsta saistīta sabiedrība. Tā rezultātā tiks izstrādāti ieteikumi par jaunu politikas iejaukšanos, tirgus (de) regulēšanu un uzņēmējdarbības modeļiem, kas sniegs pozitīvas enerģijas kopienām e-mobilitātes kā pakalpojuma (eMaaS) integrāciju. ”

Šī projekta sagaidāmais rezultāts ir tāds, ka + CityxChange ar IOTA palīdzību radīs risinājumus pozitīvās enerģijas blokiem, kas ved uz pozitīvas enerģijas rajoniem un pilsētām, izmantojot:

  • lēmumu atbalsta rīki, kas ļauj pieņemt apzinātus lēmumus visiem grupas vai kopienas dalībniekiem
  • mēģinājums izveidot pozitīvu enerģijas bloku, izmantojot enerģijas samazināšanas un efektivitātes pasākumus, vietējos atjaunojamos enerģijas avotus, vietējo uzglabāšanu, elastību un vienādranga enerģijas tirdzniecību
  • Sabiedrības līdzdalību no augšas uz leju virza vietējā pašvaldība un iedzīvotāju augšupēja līdzdalība, lai informētu, izglītotu un veicinātu uzvedības izmaiņas

Projekts ir paredzēts, lai precīzi izstrādātu pievienotās vērtības risinājumus, kas atbalsta dublēšanos citās ES pilsētās, kā arī izmantošanu komerciālajos tirgos krietni pēc projekta ilguma. Nākamos piecus gadus Trondheimas, Limerikas, Alba Iulia, Pisek, Sestao, Smolyan un Voru pilsētas pārbaudīs, kā kļūt par gudrām pozitīvas enerģijas pilsētām,

Norvēģijas Zinātnes un tehnoloģijas universitāte (NTNU) būs + CityxChange konsorcija vadītājs un vadītājs kopā ar Bākas pilsētām Trondheim kommune un Limerick City and County Council.

+CityxChange un IOTA novērtēja eksperti

Autonomie eksperti, kuri novērtēja priekšlikumu, visi uzslavēja + CityxChange un IOTA par to darbību pārstāvēšanu un apstiprināšanu, kas veicinās pozitīvās enerģijas rajonu plašu ieviešanu visā Eiropā, izmantojot pārliecinošu metodi, kā padarīt vietējās pašvaldības aktīvas un neatņemamas programmas enerģijas risinājums, iesaistot iedzīvotājus pilsētas pārveidošanā un iesaistot visu rajona enerģētisko vērtību ķēdi, attiecinot to arī uz augsta līmeņa politikas veidotājiem un pilsētām, universitātēm, lielajiem uzņēmumiem, izplatīto tīklu operatoriem, MVU, nevis peļņas organizācijām


Dažas IOTA fonda balsis, kas strādā tuvu projektam, dalījās saviļņojumā.

“Viedās pilsētas ir viena no visstraujāk augošajām IOTA starpnozaru inovāciju jomām. Balstoties uz mūsu darbu un partnerībām mobilitātes, enerģijas vai datu tirgū, šīs viedās pilsētas ekosistēmas to visu apvieno. + CityxChange konsorcijs pulcē daudzus valsts un privātos partnerus ap vērienīgu atklātu inovāciju un koprades iniciatīvu. Tas ir 100% saskaņots ar IOTA fonda DNS, un mēs nevaram gaidīt, lai sāktu. ”

Vilfrīds Pimenta, IOTA fonda uzņēmējdarbības attīstības vadītājs.

“IOTA fonds ir priecīgs par pirmā oficiālā programmas“ Apvārsnis 2020 ”projekta apstiprināšanu, kurā mēs aktīvi piedalāmies. Spēja izpētīt un demonstrēt IOTA lietderību viedās pilsētas kontekstā daudzās Eiropas pilsētās būs neticami vērtīga nākotnē. Fakts, ka NTNU, Norvēģijas lielākā universitāte, vada šos centienus, ir milzīgs. Mums jau labu laiku ir labas attiecības ar NTNU un Trondheimas pašvaldību, un fonds sagaida, ka šī sadarbība stiprinās mūsu saites un produkciju. Es kā norvēģis esmu personīgi sajūsmā par šo projektu. ”

David Sønstebø, IOTA fonda līdzdibinātājs un līdzpriekšsēdētājs.

Tas ir patiešām IOTA pamatprojekts, lai pārbaudītu tā reālās iespējas. Tas ne tikai palielinās teksta iespējas, bet arī bagātinās IOTA pirms masveida pieņemšanas reālajā dzīvē un ikdienas lietojumprogrammās.

Vai tiešām IOTA ir iespējas izpildīt + CityxChange prasības? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector