Iegādājieties, spēlējiet, spēlējiet NFT un konkurējiet ar Defi balstītas spēles nākotnē – m $ ports ™

reklāma Phemex

AnRKeY X ™ piedāvā jaunu jēdzienu m $ ports – jaunu spēļu nozari, ko sauc par naudas sportu. Tas ir iespējams, pateicoties DeFi Yield Farming, NFTs un eSports kombinācijai ar visu, ko nodrošina Ethereum balstītā protokola platforma gDEX (Decentralized Finance Gaming Platform Exchange)..

GDEX platforma ir AnRKeY X ™ Visuma centrs, kur lietotāji varēs spēlēt, likt, pirkt un pārdot, izmantojot arkādes monētu $ ANRX.

Pirmā interaktīvā spēle Battle Wave 2323 ™ ir paredzēta šajā ceturksnī, 2020. gada 4. ceturksnī. Šajā spēlē deviņas dažādas baseina kaujas komandas sacenšas par nedēļas augstāko APY un lielo atlīdzību. Šīs atlīdzības ir sadalītas divās daļās: $ ANRX monētas, kas tiek sadalītas baseinos kā raža no lauksaimniecības, savukārt deviņi laimīgie uzvarošās kaujas komandas locekļi saņem biedējošu peļņu, palielinot NFT. Šos NFT var iesaistīt nākamajā cīņā, lai palielinātu komandu APY un izredzes uzvarēt.

NFT var uzlabot ar Golden Chalices un bruņojumu, lai palielinātu ražu (līdzīgi kā RPG dārgakmeņi, lai uzlabotu jūsu aprīkojumu), nopirkt no laimīgajiem uzvarētājiem vai pārdot.

Pašreizējās baseina kaujas komandas ir: 

Lai pievienotos kaujas komandai, dodieties uz vietni: https://discord.gg/anrkeyx

Gaidāmās spēles un notikumi

Jaunas m $ ports spēles tiks izlaistas katru ceturksni, izmantojot AnRKeY X ™ partneru studiju Waypoint. Uzņēmums, kas plaši pazīstams ar darbu pie tādiem projektiem kā Pokemon, Final Fantasy, Terminator un daudziem citiem. Tos var izlaist arī ar trešo pušu izstrādātāju starpniecību, izmantojot AnRKeY X ™ patentētu SDK. Šie izstrādātāji saņems dotācijas, kas taisnīgi kompensē viņu ieguldījumu ekosistēmā.

Lietotāji un partneri

AnRKeY X ™ primārie lietotāji ir DeFi tirgotāji un kriptogrāfijas entuziasti, kurus vada kiberpunkta ētika un retrofilostalģija. Daži no atzītākajiem DeFi ietekmētājiem jau atbalsta projektu, ar nepacietību gaidot pievienošanos pirmajai interaktīvajai spēlei Battle Wave 2323. Vadošie blokķēdes uzņēmumi, piemēram, Plasma Pay, ir partneri, kas nodrošinās FIAT maksājumu vārteju vietnē gDEX.

Biznesa un ieņēmumu modelis

AnRKeY X ™ galvenā prioritāte ir ilgtspējīgas attīstības veidošana & rentabla likviditātes ieguves biznesa modelis. Šī biznesa modeļa pamatā būs gDEX platforma ar dažādām interaktīvām spēlēm, kur ikvienam ir iespēja laimēt retus NFT un gūt labumu no dalības ekosistēmā. Lietotāji tiks pasargāti no krāpšanas, paklāju un vaļu uzvedības, kas bieži noved pie daudzu DeFi projektu izgāšanās.


Projekta ieņēmumu plūsmas veidos gDEX darījumi (0,4% par darījumu) un Marketplace pārdošana (0,6% no NFT). Gūs peļņu arī $ ANRX dalībnieki, iegūstot 25% no katra atsevišķa darījuma, kas veikts ar gDEX. Turklāt ieinteresētajām personām būs tiesības pievienot jaunus baseinus un spēles ekosistēmai, izmantojot balsošanas priekšlikumus ar kvorumu vismaz 20%.

AnRKeY komanda

Pēdējais, bet vissvarīgākais elements ir komanda, kas sastāv no blokķēdes līderu kopas, kuru vada Dž.D. Salbego, ļoti labi atpazīta blokķēdes personība ar plašu pieredzi, vadot un konsultējot blokķēdes iesācējus. Viņš ir piedalījies vadošajos finanšu mediju TV kanālos un ievērojamos kriptogrāfijas plašsaziņas līdzekļos.

Detalizētāka informācija par projektu un par AnRKeY X SHO ir ieslēgta https://daomaker.com/sho/anrkey_x 

AnRKeY X atmaksājams SHO

AnRKeY X ir pirmais atmaksājamais stipro īpašnieku piedāvājums (SHO) DAO Maker, uzticama līdzekļu vākšanas platforma un Social Mining pionieris. Šī jaunā publiskās pārdošanas koncepcija sākotnēji nodrošina apcietinājumā 80% no pārdošanas dalībnieku līdzekļiem. Ja projekta cena 6 mēnešu laikā nokrītas zem -20% no SHO cenas, visi dalībnieki ir tiesīgi pieprasīt 80% no sava ieguldījuma. Tomēr atmaksas politika tiks atcelta, ja cenu līmenis 4 mēnešus spēs noturēties virs 400% sliekšņa.

Veiksmīga scenārija gadījumā AnRKeY X saņems 75% no atlikušās piesaistītās summas un 25% tiks izmantoti, lai nopirktu $ ANRX žetonus no otrreizējā tirgus un tos izplatītu starp DAO žetonu turētājiem.

Pretējā gadījumā dalībniekiem ir viena nedēļa, lai pieprasītu atmaksu, nosūtot 100% no TGE nopirktajiem žetoniem un saņemot 80% no viņu ieguldījuma. Šajā gadījumā visi atmaksātie žetoni tiks atdoti AnRKeY X pārstrādei, un visi nākamie atgrieztie žetoni tiks sadedzināti.

AnRKeY X publiskās pārdošanas cena ir 0,025 USD par marķieri, un to veic divās kārtās: Stratēģiskā kārta ievērojamiem investoriem un ietekmētājiem ar piešķīrumu 25 000 USD (1 000 000 USD ANRX) un Publiskā 100 000 000 USD (4 000 000 USD ANRX). DAO Maker veic ķēdes analīzi par visiem izvēlētajiem publiskās kārtas dalībniekiem un izvēlas labākos pārbaudītos ilgtermiņa īpašniekus. 200 labāko dalībnieku, kuri saņems piešķīrumu pirmajā atmaksājamajā SHO, tiek noteikts personīgais ierobežojums 500 USDC apmērā. Plašāku informāciju par AnRKeY X SHO un dalību skatiet šeit: ANRKEY X SHO

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector