Galvenie rādītāji iesaka Ethereum nākamo rindā bullish rallijam

reklāma Phemex

Pēdējās nedēļas laikā Bitcoin ir salauzis galveno pretestību 15 000 ASV dolāru apmērā un šobrīd ir pozicionēts tā, lai pārsniegtu 2017. gada visu laiku augstāko līmeni 20 000 USD. Tajā pašā laikā altkīni ir ļoti cietuši, jo šķita, ka cilvēki notiekošā bullish sprādziena laikā pārvietoja līdzekļus uz bitcoin. Tomēr otra lielākā kriptovalūta, ko nosaka tirgus ierobežotājs Ether (ETH), iegūst līdzīgu impulsu kā Bitcoin, un galvenie metrikas dati liecina, ka otra lielākā digitālā valūta varētu būt līdzīga, lai līdz beigām novērotu līdzīgu bullish ralliju 2020. gadam.

ETH pēdējā mēneša laikā ir pārvietojusies starp cenu diapazonu no 330 līdz 350 ASV dolāriem, un visbeidzot izdevās virzīties uz Bitcoin impulsu, kas pašlaik tiek novērtēts 458 ASV dolāru vērtībā. ETH pēdējās nedēļas laikā ir izdevies iegūt aptuveni USD 100 USD, kur tās cenas pieauga no nedēļas zemākā līmeņa USD 371,31 līdz 465,68 USD.

Kopš 1. septembra ETH adrešu skaits, kas sūta līdzekļus apmaiņai, ir samazinājies par 53%, kas ir vērojama pazīme, jo tirgotāji, gaidot bullish kustību, mēdz pārvietot naudu prom no biržām. Apskatīsim dažus galvenos ķēdes metrikas rādītājus, kas norāda uz iespējamu bullish sprādzienu, kas tuvākajā nākotnē ir diezgan līdzīgs Bitcoin.

Lietotāju izaugsme

Ethereum tīkls redz aktīvo adrešu skaita pieaugumu, kas liek domāt, ka vairāk tirgotāju pievienojas blokķēdei, cerot uz nākamo vēršu skrējienu ETH. Novembrī pieaugošo adrešu apjoms ir saskaņā ar pieaugošo cenu.

Bitcoin diagrammaAvots: Glassnode

ETH maku skaits, kam ir vismaz 0.01 ETH žetons, ir sasniedzis jaunu visu laiku augstāko līmeni 2020. gadā, sasniedzot 10 116 076.

Ethereum diagrammaAvots: Glassnode

Neatkarīgi no tā, kopējais pārsūtīšanas apjoma salīdzinājums starp bitcoīnu un ēteri pēdējo pāris mēnešu laikā parāda līdzīgu modeli, kas liecina, ka abu blokķēdes ķēdes darījumi ir diezgan līdzīgi.

Ethereum diagrammaAvots: Glassnode

Zema tīkla sastrēgumu un krītoša darījuma / maksa par kalnračiem


Ethereum jau labu laiku cieš no pieaugošās gāzes maksas par darījumiem, kā arī no kalnračiem. Problēma radīja postījumus tīklā, jo pieaug defi hype, radot sastrēgumus, kā rezultātā strauji pieaug kalnrūpniecības un darījumu maksas. Tomēr maksas sāka samazināties līdz septembra beigām, un kopš tā laika izmaksas ir bijušas ievērojami zemākas.

Darījumu un kalnraču maksas pieaugums bieži var izraisīt zemas ķēdes aktivitātes un noteiktos gadījumos padarīt tīklu neizmantojamu. Tātad, tas ir diezgan atvieglojums, ka Ethereum tīklam ir izdevies to kontrolēt.

Etehreum diagrammaAvots: Glassnode

ETH / BTC tirdzniecības pāris gadu laikā sasniedz galveno atbalsta līmeni

Bitcoin ir karaliskā monēta, par kuru vairumā gadījumu ir zināms, ka tā dominē cenu rallijā, un tai seko citi altkoīni, tostarp ETH, un tiek uzskatīts, ka pašreizējais rallijs ir iedvesmots no Bitcoin cenu izraisītāja. Vēl viens ļoti spēcīgs faktors par labu ETH ir fakts, ka ETH / BTC pāris pēc vecuma ir sasniedzis galveno atbalsta apgabalu 0,029.

BitcoinDiagramma pēc TradingView

Tālāk ir uzskaitīti daži citi galvenie ETH ķēdes rādītāji, kas šobrīd izskatās bullish,

Ethereum par chan metrikuAvots: Coinmarketcap

ETH 2.0 paziņojums

ETH 2.0 tiek uzskatīts par vissvarīgāko Ethereum tīkla jauninājumu, jo tas ietvers Ethereum pāreju no pašreizējās uz darbu balstītās kalnrūpniecības vienprātības uz kalnrūpniecības pierādījumu balstītu vienprātību. Ethereum līdzdibinātājs Vitāliks Buterins ir ierosinājis, ka jaunais tīkls būtu ļoti koncentrēts uz mērogošanu un ar ievērojamu starpību paplašinātu tīkla darījumu apstrādes jaudu..

Jaunais tīkls arī nodrošina galvenos pakalpojumus, kur lietotāji var bloķēt 32 ETH tīklā un sagaidīt, ka atdeves rādītāji sasniegs 15%. Daudzi analītiķi uzskata, ka jaunais dalības pakalpojums vājinātu ETH pārdošanas pusi, jo vairāk tirgotāju izvēlētos pārdot vairāk nekā pārdošanu, kas novestu pie ETH piedāvājuma trūkuma.

Paziņojums par ETH 2.0 palaišanu varētu būt par labu ETH cenai un palielināt tās impulsu. ETH 2.0 tīkla palaišanas datums ir iepriekš noteikts uz 1. decembri, un tam būtu nepieciešami 16 384 noguldījumi pa 32 ETH, kopā 524 288 ETH, kuru vērtība ir aptuveni 200 miljoni. Buterins jau ir izsūtījis 3200 ETH, kuru vērtība pārsniedz USD 1,4 miljonus uz ETH 2.0 adresi, un paredzams, ka tīkls sasniegs vēlamo darījumu skaitu līdz palaišanas datumam.

Secinājums

Galvenā ķēdes metrika kopā ar paziņojumu par ETH 2.0 tīkla palaišanas datumu Ethereum ir tikpat gatava kā Bitcoin, lai pārsniegtu visu laiku augstāko cenu 2017. gadā. Ja Bitcoin izdodas turpināt nostiprināt savus ieguvumus, ir maz nav pretestības pret karaļa monētu ceļā uz ATH, un ETH gūtu labumu ne tikai no ķēdes metrikas, bet arī no karaliskās monētas cenu pieauguma.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector