Facebook iet “All-in On Crypto”, Svari īsteno Ethereum, XRP un Stablecoins funkcijas

reklāma Phemex

Facebook atklāja, ka tas ir Whitepaper un ar to saistītās misijas jaunajai kriptovalūtai Svari. Svari tiek veidoti ne tikai kā maksāšanas līdzeklis, bet kā pilnīga Blockchain platforma. Rans Neuners, kriptogrāfijas reportieris, tvītoja,

Vienkārši izlasiet Svaru lietas. Facebook tikko ieguva visu par Crypto.

Blockchain komanda Deivida Markusa vadībā ir koncentrējusies uz gandrīz visām esošo blockchain projektu lietojumprogrammām un vājās vietas. Galu galā viņi ir izveidojuši jauktu kriptovalūtu maisu; kas izaicina daudzu esošo kriptovalūtu lietderību un funkcionalitāti. Marks Cukerbergs, Facebook izpilddirektors un līdzdibinātājs atzīmēja,

Facebook nāk kopā ar 27 organizācijām visā pasaulē, lai izveidotu bezpeļņas Svaru asociāciju un izveidotu jaunu valūtu ar nosaukumu Svari.

Svari vs. Ethereum un viedās līgumu platformas

Bezpeļņas organizācija Svaru asociācija ir līdzīga vairākām attīstības komandām aiz esošajām kriptovalūtām, piemēram, Ethereum fonds, Litecoin fonds un Zvaigžņu organizācija. Asociācija būs atbildīga par blokķēdes atjauninājumu vai izmaiņu ieviešanu un izlaišanu. Deivids Markuss, Blockchain Team vadītājs vietnē Facebook, tvītoja,

Tas, ko mēs piedāvājam, ir tikai sākums, un to ir daudz jāuzlabo. Mēs vēlējāmies agri dalīties un strādāt ar jums, nevis gaidīt “pilnību”.

WhitePaper arī atklāja, ka blockchain platforma izpildīs programmas, kas apkopotas jaunā programmēšanas valodā Move. Tas ir ļoti līdzīgs Ethereum un tā programmēšanas valodas pamatīgumam. Programmas, kas darbojas virs šiem blokķēdēm, ir būtībā sauc par viedajiem līgumiem. Tādējādi šķiet, ka vīzija ietver Ethereum, Tron un EOS sniegto lietderību mērogojamā blokķēdē.

Svari vs. XRP

Ir divi bloku ķēdē balstītas virsgrāmatas veidi, pamatojoties uz viņu validatora pienākumiem. Apstiprināšanas mezgli Bitcoin vai Ethereum ir bez atļaujas, turpretī XRP un JPM monētās tie ir “atļauti”. Pirmajā blokķēde ir atvērta sabiedrībai pārbaudei, kalnrūpniecībai vai mietošanai, kā arī izstrādājot viedus līgumus par to. Tā kā vēlāk, lai pievienotos tīklam, ir nepieciešama atļauja.

Ir argumenti par un pret abiem protokoliem; Facebook ir izmantojis pieeju “atļauja”. Turklāt tas ir ļāvis pievienoties kustībai arī citiem finanšu pakalpojumu vadītājiem, piemēram, VISA, MasterCard un PayPal. Andreas Antonopolous atzīmēja a čivināt,

Kaut arī Facebook Svari nekonkurē ar atvērtiem, publiskiem, bez atļaujas, bez robežām, neitrāliem, pret cenzūru izturīgiem blokķēdēm, tā * konkurēs gan ar mazumtirdzniecības bankām, gan ar centrālajām bankām. Tas būs jautri skatīties.


Svari vs. Stablecoins

Volatilitāte kopš tās pirmsākumiem ir bijusi visnopietnākā problēma Bitcoin un kriptovalūtās. Globālie līderi un ekonomisti tos bieži dēvē par spekulāciju instrumentu un neko citu. Svari pa šo ceļu arī paņēma lielo ceļu, ieviešot stablecoin, kuru atbalstīja jaukts aktīvu maiss.

Līdz šim tirgus galvenokārt ir novērojis ASV dolāru piesaistītos stablecoīnus ar institūcijām, kas strādā pie citiem FIAT bāzes stablecoins. Neskatoties uz to, kā atzīmēja Pēteris Šifs, visas FIAT valūtas galu galā ir lemtas, komanda to ir atbalstījusi ar aktīvu grozu (stabilas valūtas un valdības obligācijas). Deivida Markusa mērķis ir padarīt valūtu dzīvotspējīgu vismaz simts gadus.

Svari pret Bitcoin

Šim salīdzinājumam vajadzēja būt saraksta augšgalā. Visu iepriekš minēto iezīmju un īpašību, kuras Facebook ir ieviesis Svariem, mērķis ir pārveidot finanšu pakalpojumu nozari. Zukerbergs arī atzīmēja,

Tas ir īpaši svarīgi cilvēkiem, kuriem nav piekļuves tradicionālajām bankām vai finanšu pakalpojumiem … Mēs vēlamies, lai ikvienam būtu ērti sūtīt un saņemt naudu tāpat kā jūs izmantojat mūsu lietotnes, lai nekavējoties kopīgotu ziņas un fotoattēlus..

Svari to stabilitātes dēļ var tikt izmantoti kā maksāšanas līdzeklis un arī kā vērtības krājums. Turklāt tā ir neatkarīga no centralizētās kontroles, šajā gadījumā – no sadalītās centralizētās kontroles. Tādējādi tas atkārto Bitcoin ideju un ir mēģinājis izlaist tās improvizēto versiju.

Svari “airdrop” vai palaišana notiks kaut kad 2020. gadā. Turklāt līdz tam mēs varam dažādas organizācijas, kas strādā pie Move un Svariem, lai integrētu blokķēdi atbilstoši to lietojumam.

Vai jūs domājat, ka Facebook galvenā blokķēdes versija iznīcinās Bitcoin un Ethereum? Lūdzu, dalieties ar mums savos uzskatos. 

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector