Ethereum Readies munīcija, lai tā cena būtu jauna

reklāma Phemex

Ethereum, otrā lielākā kriptogrāfiskās ielas monēta, varētu cīnīties, lai saglabātu tās cenu un atrisinātu sastrēgumu un ātruma problēmas, taču tai noteikti ir jaunumi, kas ilgtermiņā varētu būt monētas strukturāli pozitīvi.

Ethereum sagaidīs Konstantinopoli, bet Bitmain sāks Ethereum kalnrūpniecības baseinu

Šī gada oktobrī Ethereum gatavojas vislielākajam jauninājumam, kas varētu būt vēl lielākais Blockchain 29 miljardu ASV dolāru vērtīgais tests. Šis jauninājums, kas tiek saukts par Konstantinopoli, ir paredzēts, lai palielinātu Ethereum tīkla efektivitāti un samazinātu darījumu izmaksas. Konstantinopole ir arī atspēriena punkts Ethereum lielāko mērķu sasniegšanā; virkne izmaiņu, kas uzlabo darījumu ātrumu un mērogu. Pašlaik Ethereum tīkls, tāpat kā Bitcoin, cieš no dažām lielām problēmām: liels enerģijas patēriņš (izmantojot ieguvi), kalnrūpniecības baseinu centralizācija un piekļuves trūkums kalnrūpniecības aparatūrai.

Ethereum ilgtermiņa projekta Casper mērķis ir risināt šos jautājumus. Konstantinopole ir pamats Kasperam, kura mērķis ir pārcelt Ethereum no darba pierādīšanas (POW) sistēmas uz likmes pierādīšanas (POS) sistēmu. Šis jauninājums varētu būt Ethereum sapņa piepildījums, taču tas nenāks viegli. Sistēmas mēroga jauninājumiem ir nepieciešama visa programmatūra, kas tiek izmantota, lai jauninātu uz jaunajiem noteikumiem gandrīz vienlaikus, tas nozīmē, ka pastāv koordinācijas grūtības, kas jāpārvar, lai nodrošinātu koda darbības turpināšanu, kā paredzēts. Ethereum saskaras arī ar “grūtību bumbu”.

“Ethereum” Grūtības bumba “attiecas uz mīklas pieaugošo grūtības pakāpi kalnrūpniecības algoritmā, ko izmanto kalnraču atalgošanai.”

2019. gadā grūtības bumba padarīs ētera ieguvi daudz grūtāku (un līdz ar to darījumu apstrādi). Ethereum lielākais izaicinājums ir tas, vai aizkavēt bumbu vai sasteigt jauninājumus, pirms tā sasniedz. Skaidrs ir tas, ka Ethereum ir gatavs pārspīlētam braucienam līdz oktobrim.

Kaut arī šis ir paša Ethereum pozitīvais atjauninājums, Bitmain atbalstītais kalnrūpniecības baseins BTC.com paplašina savus piedāvājumus, iekļaujot tajā Ethereum un Ethereum classic, ceturtdien paziņoja uzņēmums. Šis solis ir daļa no centieniem “palīdzēt Ethereum palielināt savu ieguves infrastruktūru”, teikts paziņojumā. Bitmain projekta direktors Žongs Džuans sacīja, ka firma cer

“Paplašināt Ethereum tīklu, nododot … atlīdzības caur mūsu [pilnas maksas par akciju] sistēmu”, kas atalgo ogļračus par dalību pūlā. “

Īpaši jaunie baseini ietvers GPU un CPU ieguves iespējas, norādīts izlaidumā, neskatoties uz to, ka Bitmain šā gada sākumā Ethereum izlaida savu pirmo Ethereum orientēto lietojumprogrammu integrēto shēmu (ASIC).

Lasiet arī: NASDAQ Ready to List & Tirdzieties ar Bitcoin, Ethereum & citi kriptotēli līdz 2019. gadam

CBOE sāks Ethereum nākotnes līgumus līdz 2018. gada beigām

Kamēr visi meklē BTC ETF un tā apstiprinājumu, ievērojamā lēcienā uz priekšu Ethereum kopienai un vispārējai kriptonauda, ​​CBOE, lielākās iespējas un nākotnes apmaiņa ASV tirgus veidotājiem teica, ka Ether futures debija kļūst arvien lielāka. tuvu. Apmaiņa tomēr gaida papildu skaidrību no CFTC.


Šī jaunā attīstība ar potenciāli tālejošām sekām varētu notikt līdz 2018. gada beigām,

Lai palīdzētu sākt šo procesu, tiek ziņots, ka CBOE gaidāmos ētera nākotnes darījumus pamato Tyler un Cameron Winklevoss dibinātās un vadītās kriptovalūtas platformas Gemini pamatā esošajā tirgū..

CBOE jau dažādos veidos pēta Ethereum kriptovalūtu ar 29 miljardu ASV dolāru lielu tirgus vērtību. Gaidot papildu skaidrību, tā fonā ir izveidojusi arī saistītus produktus.

Vai ziņu plūsmas pozitivitāte būs lieliska attiecībā uz Ethereum, daudzi cilvēki vēlētos gaidīt un redzēt, kā Ethereum jaunināšanas Konstantinopole iet uz priekšu? Ja tas norit gludi, mēs varam redzēt spēcīgu otrādi uz monētas. Atkal gaidiet un skatieties situāciju Ethereum kopienai un investoriem

Vai Ethereum spēs veiksmīgi piegādāt šos paziņojumus un pieveikt Bitcoin, lai kļūtu par kriptonauda 1. numuru? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector