Ethereum radītājs Vitāliks Buterins 24 stundu laikā tiek apvainots ar 3 kriptogrāfijas personībām

reklāma Phemex

Kriptogrāfijas dzejolis ir izklaidējošs tiem, kas to meklē. Sākot no draudzīgas ņirgāšanās līdz nelielām izspiegām līdz pilnīgai cīņai starp kriptogrāfiskām personībām, čivināt nekad nav garlaicīgas dienas. Šoreiz tieši Vitāliks Buterins kļuva par vairāku kriptogrāfijas personību mērķi dažādos jautājumos. Tomēr Buterins viņu “apvainojumus” uztvēra sportiski, un kriptogrāfiskais čivināt lauka dienu pavadīja pār ķildām.

Vitāliks Buterins un Kalvins Ajre

24 stundu laikā Vitaliku Buterinu apvainoja 3 galvenās kriptogrāfijas personības, un, ņemot vērā situāciju, viņš to darīja ar ierakstu Twitter.

Šodien mani apvainoja * divi galvenie kriptovalūtu skaitļi! Cilvēki visu laiku saka par mani jautras lietas, bet es domāju, ka tas ir mazliet ieraksts.https://t.co/pas4jLkPLkhttps://t.co/xw6fXXIla4

– vitalik.eth (@VitalikButerin) 2019. gada 26. novembris

Pirmais apvainojums bija Calvin Ayre, Ayre grupas dibinātājs un Bitcoin Satoshi Vision (BSV) atbalstītājs, kurš komentēja Buterina ierakstu par to, kā ekonomiskie modeļi ir neracionāli. Ajre sniedza savus divus centus par šo tēmu, sakot, ka Vitalikam nav ne jausmas par ekonomiku vai blokķēdi.

Vitalikam nav ne jausmas par ekonomiku vai blokķēdi.

– Kalvins Ajērs (@CalvinAyre) 2019. gada 25. novembris

Buterins komentāru interpretēja kā apvainojumu, kurš to dalījās savā ierakstā. Kas attiecas uz kriptogrāfisko čivināt, tas tika sadalīts starp Buterin atbalstītājiem un tiem, kuriem bija jēga Ayre atbildē.

vitālik buterīnsAvots: Twitter

Dažus cilvēkus komentāri nepārprotami vairāk satrauca nekā citus, un viņi, atbildot uz komentāru, nesamazināja vārdus. Kas attiecas uz Buterinu, viņš rīkojās gudri. Tā vietā, lai pats atbildētu uz Ayre tvītu, viņš ļāva to darīt citiem.

Vitāliks ButerinsAvots: Twitter

Vitāliks Buterins un Ādams Atpakaļ

Buterina otrā cīņa bija ar Hashcash izgudrotāju un Blockstream izpilddirektoru Adam Back. Šoreiz strīda kauls bija tehnoloģiju stāvoklis ap kriptovalūtām. Bram Cohen, BitTorrent protokola autors, dalījās ar Buterin’s emuāra ziņa par iepriekš minēto tēmu, sakot, ka liela daļa no tā ir “nepareiza galva”. Uz to Adam Back atbildēja, ka, skatoties uz Buterin par tehnoloģiju stāvokli ap kriptonauda, ​​tas bija tāpat kā skatoties uz Elizabeth Holmes pēc biotehnoloģijas stāvokļa.

tas ir tāpat kā meklēt Elizabeti Holmsu par biotehnoloģiju stāvokli. ko jūs gaidījāt.

– Ādams Atpakaļ (@ adam3us) 2019. gada 25. novembris

Kontekstā Elizabete Holmsa ir bijušā uzņēmuma Theranos, tagad vairs nedarbojamās, izpilddirektore, kas ir guvusi ziņas par to, ka ir izstrādājusi asins analīzes metodi, izmantojot pārsteidzoši mazus asiņu daudzumus, piemēram, no pirkstu nospieduma. Forumu 2015. gadā Holmsu nosauca par jaunāko un turīgāko pašmāju miljardieri Amerikā, kad viņas uzņēmums sasniedza 9 miljardu dolāru vērtējumu. Tomēr viņas panākumi bija īslaicīgi, jo žurnālistikas un regulatīvā izmeklēšana atklāja uzņēmuma apgalvojumu apšaubāmību attiecībā uz viņu revolucionārajām tehnoloģijām. Pēc tam, kad Holmss tika atklāts par krāpšanu, viņš tika iekļauts Fortune sarakstā “Visvairāk vilšanos izraisošo pasaules līderu”.

Arī šajā pavedienā bija divas nometnes – Buterina atbalstītāji un pretinieki.

Avots: Twitter

Vitāliks Buterins un Pīters Makkormaks

Trešais “apvainojums” nāca no Bitcoin maksimālisma un grupas What What Did Did vadītāja Pītera Makkormaka. Viņš atbildēja uz Erika Veinšteina, Thiel Capital MD un portāla vadītāja, kurā Veinšteins runāja par podcast apraides ar Vitaliku Buterinu, čivināt. McCormak uzlēca uz pavediena un sauca Ethereum par “vapourware absurds” un netieši atsaucās uz Buterin kā krāpnieku.

peter mccormakAvots: Twitter

Komentārs nepalika nepamanīts, un Buterins to dalīja kā trešo apvainojumu dienā. Diskusija turpinājās Buterina ierakstā, un Makormaks paskaidroja, ka viņš neapvaino Buterinu, un uzaicināja viņu uz savu podcast. Bet Buterins izvirzīja, ka viņu sauca par krāpnieku. McCormak atbildēja, ka viņš bija viens ar zināmu vilcināšanos, un tajā pašā laikā ieteica viņam atgriezties Bitcoin ar līdzību ar Ianu Rašu, kurš atgriezās Liverpūlē.

Avots: Twitter

Tajā pašā pavedienā kriptogrāfijas kopiena savā starpā rīkoja mini debates par šo jautājumu.

Avots: Twitter

No pavediena ir skaidrs, ka, lai arī Bitcoin ir galvenā kriptonauda, ​​Ethereum ir savs stabils sekotājs. Pīters Makkormaks, kurš ir Bitcoin maksimālists, neredzēja lielu atbalstu savai nostājai par labu Bitcoin uz pavediena.

Tādējādi kriptogrāfiskajam Twitter bija lauka diena, vērojot un piedaloties cīņās starp Vitāliku Buterinu un pretiniekiem – Kalvinu Ajru, Adamu Beku un Pīteru Makormaku. Par to, kas ir tā vērts, ir vērts apbrīnot taktu, ar kuru Buterins izturējās pret kritiku. 

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me