Ethereum dibinātājs Vitāliks Buterins dalās ar savu ieskatu par kriptokonomiku

reklāma Phemex

Ethereum dibinātājs Vitāliks Buterins, kad viņu intervēja Tailers Kovens, izmantojot Mercatus centra aplādi, viņš izlēja pupiņas uz tā, ko viņš sauc par “Kriptoekonomika”Un kā tirgus dinamika maina kriptovalūtu pasauli.

Viņš arī pieskārās tādiem jautājumiem kā blokķēdes izpratne, viņa valodu uzņemšanas stils, centralizācijas un kriptogrāfijas novērtēšanas veidi.

Kriptoekonomika ir topoša, taču tai ir nākotnes atslēga

Vitaliks, programmas dibinātājs Ethereum protokols paskaidroja, ka kriptokonomika ir ekonomika, kas specializēta konkrētā situācijā, kas ir precīzi jānorāda, lai tās mehānismi darbotos. Pēc viņa teiktā, kriptokonomika atbilst datorprogrammētāja, nevis augstākās tiesas tiesneša standartiem, kas nozīmē, ka tā neievēro ētiku, kurai nav ieprogrammēts.

Pēc viņa teiktā

Lai kādi būtu jūsu apbalvošanas un sodīšanas noteikumi mehānisma iekšienē, tie ir jānorāda kā Solidity koda gabals, Viper kods, neatkarīgi no programmēšanas valodas, kuru izmantojat šajā komplektā. Tas ir daudz stingrāks ierobežojums nekā likumu rakstītājiem politikas veidotājiem. ”

Kriptoekonomika ņem vērā ekonomiku ar šiem ierobežojumiem un apvieno ieskatus no jomām, kurām tie ir diezgan tuvu, kas varētu būt jebkurš no tādiem kā kriptogrāfija, informācijas teorija, matemātika un izplatītās sistēmas, ieskaitot visus pētījumus par konsensa algoritmiem, jaukšanas funkcijām, parakstiem, nulli -zināt pierādījumus un to, ko mēs zinām par visiem šiem primitīviem.

Pēc Buterīns, viena lieta, ko ekonomika varēja dot, bet vēl nav devusi, ir tas, kā stimulēt savu uzvedību – kas motivētu vai demotivētu cilvēku veikt noteiktas darbības.

Vitalik arī uzskata, ka blokķēdes un kriptovalūtas ir nopirkušas kultūras evolūciju, ka tehnoloģija pati par sevi integrē daudzus decentralizācijas aspektus attiecībā uz to ražošanu, kā arī dzīves un sadarbības veidu un lietu veidošanu.

Kriptovalūta lielā eksperimenta ietvaros

Pēc Vitāliks, Kriptovalūtas ir daļa no liela eksperimenta par to, kas notiek, ja jūs izveidojat finanšu sistēmu, kas patiešām ir pilnīgi bez berzes, kur pārvietoties bitcoin vai ethereum no sava maka lietojumprogrammā, viedā līgumā vai citur, tas tiešām ir tik vienkārši, kā pieteikties vietnē vai noklikšķināt uz e-pasta. Pēc viņa teiktā, kriptonauda ekosistēma ļāva cilvēkiem pieņemt mikroapmaksu, ko daudzi cilvēki uzskatīja par neiespējamu.

Attiecībā uz nākotnes tehnoloģiju vai inženiertehniskiem sasniegumiem attiecībā uz blokķēdi Vitalik uzskata, ka jebkura tehnoloģija, kas nodrošina mērogojamību bloķēt ķēdes darījumus, kas ir apstrādāt vairāk darījumu sekundē, vai arī tā, kas uzlabo lietotāju pieredzi lietojamības un drošības ziņā.


Jautāts par tiesisko vai normatīvo vidi, kas var palīdzēt viņam sasniegt savu redzējumu par ethereum, Vitalik teica, ka ne tik daudz regulatīvo izmaiņu var palīdzēt tiktāl, ciktāl tas attiecas uz ethereum tehnisko attīstību. Pēc viņa teiktā, vietas, kur regulējums faktiski var palīdzēt, ir kriptovalūtas vides attīstīšana, strādājot pie tādām lietām kā finanšu pratība.

Viņš arī uzskata, ka regulējums joprojām ir ļoti specifisks lietojumam un tam jābūt atvērtam eksperimentiem.

Vitalik par kriptovalūtas novērtēšanas metodi

Par kriptogrāfijas novērtēšanu Vitalik minēja, ka tas ir ļoti atkarīgs no kriptonauda. Viens no veidiem, kā izmērīt vērtību, pēc Vitalik domām, ir traktēt kriptovalūtu kā korporāciju, kas iekasē ieņēmumus, izmantojot darījumu maksas, it īpaši gadījumos, kad darījumu maksas vai nu tiek sadedzinātas, vai arī tiek pārdalītas pašas kriptovalūtas pašpārliecinātājiem. . Šajā gadījumā kriptogrāfijas valūtas novērtējums ir darījuma maksu neto pašreizējā vērtība, ko tā saņem. Tas pats par sevi pārsteidzoši dod diezgan pienācīgus vērtējumus.

Otrs veids, kā novērtēt kriptovalūtas kā apmaiņas līdzekļus. Tad jums ir MV = PT (Fišera vienādojums) un visi šie citi modeļi. Katrs mainīgais apzīmē šādi:

M = naudas piedāvājums, V = apgrozības ātrums (naudas nomaiņas reižu skaits), P = vidējais cenu līmenis, T = preču un pakalpojumu darījumu apjoms.

Pastāv arī šis vērtības krājuma modelis, kur cilvēki to glabā, jo sagaida, ka nākotnē to turēs vairāk cilvēku, un tāpēc, ka cilvēki arvien bagātinās un iedzīvotāju skaits arvien pieaug.

Pēc Vitalika domām, nevis par metodi, bija svarīgi, lai būtu stāsts par to, kāpēc tas saglabās savu vērtību dažādos dažādos ekonomikas modeļos.

Vitalik bija ļoti vaļsirdīgs, atbildot uz Tailera Kovena dažādajiem jautājumiem, sākot no kriptokonomikas līdz kriptovalūtu novērtēšanai. Joprojām ir daži punkti, par kuriem arī viņš bija ļoti neskaidrs, bet tomēr bija pietiekami, lai sniegtu ieskatu.

Vai Vitalik ieskats ir pietiekami labs, lai redzētu kriptogrāfijas nākotni? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector