Elronds paziņo par oficiālo Maiar maka palaišanu

Malta agrāk tika saukta par blockchain salu, jo mazā valsts pieņēma blockchain un bija viena no pirmajām valstīm, kas ieviesa regulējumu un ietvarus izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijai. Atkal valsts ir pierādījusi, ka tas ir bijis labs solis, jo mums ir vairāk ziņu no viena no lielākajiem tajā esošajiem blokķēdes uzņēmumiem Elrond. Mazāk nekā 3 gadu laikā šī aizraujošā blokķēdes palaišana ir pārsniegusi vairāk nekā 800 miljonu dolāru tirgus vērtējumu, taču izskatās, ka tas ir tikai atskaites punkts biznesam, kurš turpina darīt daudz lielākas un labākas lietas. Šis uzņēmums, kas atrodas skaistā Sentdžūljēnas pilsētā Maltā, pēdējo gadu laikā ir kļuvis spēcīgs. Šajā rakstā mēs apspriežam uzņēmuma jaunākos sasniegumus, kā arī dažus no viņu līdzšinējiem sasniegumiem. 

Maiar maka palaišana

Jaunākie Elrond panākumi ir paziņojums par Maiar maka palaišanu tirgū. Šī maka mērķis ir atvieglot nākamo miljardu lietotāju iekļūšanu kriptonauda un blokķēdes ekosistēmā. Maiar maks ir paredzēts, lai konkurētu ar dažiem pašreizējiem maksājumu nozares milžiem, piemēram, Google Pay, Paypal un Revolut. Patiesais unikālais šīs lietojumprogrammas pārdošanas punkts ir tas, cik tas ir drošs, vēl jo vairāk tas ir pilnībā privāts un lēts, tāpēc dažiem no nozares gigantiem tam vajadzētu darboties kā reālai alternatīvai bloku ķēdes telpā. Ja domājat par Maiar maka lietojumu, vienīgais, kas atrodas starp Elrond un pasaules dominēšanu, ir mārketinga budžets, lai iekļautu lietotājus, kas viņiem nepieciešami, lai gūtu panākumus.

Elronds jau ir veiksmīgi izpildījis savus citus mērķus, tāpēc, kad viņi runā par nākamo miljardu cilvēku iekļaušanu kriptogrāfijā un blokķēdē, iespējams, ir prātīgi to ņemt pēc nominālvērtības. Ja viņi var būt uzņēmums, kas sāk piesaistīt masas kriptogrāfijai un blokķēdei, iespējams, mēs meklējam miljardu dolāru vienradzi. Šajā gadījumā mums būs jāgaida, lai redzētu, kā notiek izlaišana un cik veiksmīgs ir Maiar seifs atvērtajā tirgū, taču dienas beigās nav kaitējuma nokļūt aiz uzņēmuma, kurš cenšas ieviest kriptogrāfijas un blokķēdes tehnoloģiju masas.

Par Maiar maku

Maiar lietojumprogramma ir mobilais maks un globālo maksājumu integrētā lietojumprogramma, kas izmantos Elrond blokķēdi. Tas nozīmē, ka, izmantojot Elronda blokķēdi, tā iegūst interneta mēroga veiktspēju, kas var pārsniegt simts tūkstošus darījumu sekundē. Elrond mērķis, atbrīvojot šo seifu, ir atkārtoti iedomāties, kā notiek jebkāda vērtības nodošana, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar aktīvu nodošanu, naudas pārskaitīšanu, īpašumtiesību nodošanu vai patiešām visu, kura vērtība tiek nodota no vienas personas vai organizācijas citam.

Kāpēc sākt citu maksājumu lietojumprogrammu?

Blokķēdes tehnoloģijas priekšrocības pēdējiem gadiem ir plašākai sabiedrībai nepieejamas, un rezultātā masveida blokķēdes tehnoloģijas pieņemšana vēl nav notikusi.

Maiar mobilās lietojumprogrammas palaišana nozīmēs, ka masas var vienkārši un viegli pieņemt blokķēdes tehnoloģiju, vienkārši lejupielādējot mobilo lietojumprogrammu. Tāpēc lietojumprogrammas priekšrocības pārsniedz pakalpojumu sniegšanu lietotājam, būtībā lietojumprogramma sniedz pakalpojumu visai bloku ķēdes kopienai un pasaulei, jo tas iespējami atver durvis lietojamībai. Kad masas varēs izmantot šo jauno tehnoloģiju, tas pavērs durvis citiem uzņēmumiem sākt darīt to pašu.

“Miljardiem cilvēku var nosūtīt tiešus ziņojumus saviem kontaktiem, jo ​​tas ir ērti, intuitīvi un lēti.” sacīja Benjamins Minku, Elrond izpilddirektors. “Maiar un Elrond blokķēde tagad viņiem piedāvā to pašu pieredzi, kad runa ir par naudas sūtīšanu.”

Lietotāju ieinteresēšana

Lietotājiem nav tendence rūpēties par to, vai kaut kas ir blokķēde vai ne, tāpēc viņu ieinteresēšana un iesaistīšanās lietojumprogrammas lietošanā ir viena no Elrond Maiar maka galvenajām stiprākajām pusēm. Pašam maciņam ir gluds dizains, un tajā ir iekļauts viss, sākot no spēlēšanas līdz lietotāja pieredzei un lietotāja saskarnes pieslīpēšanai, kā rezultātā lietotājs var sākt lietot lietotni dažu sekunžu laikā pēc lejupielādes..

No Elronda teiktā šķiet, ka šīs nākamās paaudzes seifa lietojumprogrammas izveidei nav ietaupīti nekādi izdevumi, un, cerams, masu tirgus redzēs laiku un pūles, kas ieguldītas tā izveidošanai, un jaunās tehnoloģijas izmantos atplestām rokām. 

Atruna: Veiciet pats savus pētījumus, kas saistīti ar reklamēto uzņēmumu vai kādu no tā saistītajiem uzņēmumiem vai pakalpojumiem, kas minēti rakstā. Coingape.com neuzņemas nekādu atbildību par jūsu bojājumiem vai zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me