Decentralization Ghost dažās palaišanas dienās sāk spokoties pie Dvīņu stabilās monētas

reklāma Phemex

Kamēr pasaule priecājās par to, ka viņiem ir pretrunīgi vērtēta, reģistrēta stabila monēta, kuru paslēpt, kad kriptogrāfijas tirgi kļūst nepastāvīgi, monēta ir izraisījusi diskusijas. Saskaņā ar blockchain pētnieka Alex Lebed jaunāko ziņojumu, kuru viņš rakstīja tehnoloģiju publikācijai Good Audience, Dvīņi jebkurā laikā var iesaldēt savu USD piesaistīto kriptovalūtu, atjaunojot decentralizācijas jautājumus..

“Turētājbanka” ir paredzējusi iesaldēt jebkuru kontu

Alekss Lebeds savā jaunākajā pētījumā ir veicis Gemini dolāra viedlīguma koda pārskatīšanu, un tas, ko viņš atrada, ir apbrīnojams. Saskaņā ar Lebed teikto GUSD ietver noteikumu, kas ļauj tā “glabātājam” – proti, Dvīņiem – iesaldēt jebkuru kontu. Lebeds, kurš, pilnībā atklājoties, ir pievienots arī atsevišķam stabilam monētu projektam, turklāt atzīmē, ka GUSD izmanto līgumu ERC20Proxy, kas dod Dvīņiem kā glabātājam iespēju atjaunot līgumu reizi 48 stundās, dodot to neskaitāmu skaitā cita starpā – tiesības vienlaikus padarīt visus žetonus nepārsūtāmus.

Saskaņā ar Lebeda pētījumu formulējumiem viņš analizēja kodu vietnē

dvīņi

Kods ir 1028 rindiņu garš, un, lasot līguma vispārīgos nosacījumus, tas sāk apšaubīt.

dvīņi

“Tātad lietotājs izmanto ERC20Proxy līgumu, kas piedāvā ERC20 saskarni, t.i., standarta funkciju bilanci, kopējo piegādi utt., Kas faktiskajai ieviešanai izsauc objektu erc20Impl. Piemēram:

“No kurienes šis objekts erc20Impl rodas? Šeit mums jāpievērš uzmanība deklarācijas ERC20Proxy otrajai daļai: ERC20ImplUpgradeable. Šim objektam ir faktiski ieviesta ERC20 saskarne. Kāpēc to sauc … Uzlabojams?

Tā kā līgums ERC20ImplUpgradeable ir CustodianUpgradeable. ”

dvīņi

Iedziļinoties kodā, viņš atklāj, ka glabātājs ir vienīgais koda modifikators.

Lasot līgumu, viņš norāda, ka noklusējuma laika bloķēšana ir iestatīta arī uz 172800 sekundēm, ir 172800/60/60 = 48 stundas.

Par to nevajadzētu pārsteigt, ka Gemini ir iekļāvis noteikumu, kas ļauj tai iesaldēt līdzekļus, ņemot vērā, ka Kamerons un Tailers Vinkļevoss gan oficiālajā paziņojumā, gan turpmākajos plašsaziņas līdzekļos atkārtoti uzsvēra GUSD kā pirmo “uzticamo un regulēto ASV dolāra digitālo pārstāvību”. parādīšanās.

Bet sabiedrība to neuztvers labi, ja stabilo monētu kontrolēs Dvīņi.

Saistītie: Winklevoss NYDFS licencētā stabilā monēta “Dvīņu dolārs” var vilkt virknes uz bēdīgi saistošu saiti

Decentralizācijas jautājumi kriptogrāfijas nozarē

Ripple un XRP cīnās garā cīņā, lai pierādītu monētu un virsgrāmatas decentralizāciju. Tā kā Ripple ir noteikts skaits mezglu virsgrāmatā, kuri apstiprina darījumus, un, tā kā uzņēmumam pieder daudz XRP, Ripple vienmēr tiek kontrolēts virsgrāmatas un monētu kontrolē. Tāpēc monēta saskaras arī ar draudiem, ka SEC to nosauks par drošību – punkts, kas neļauj monētas cenai pieaugt, neskatoties uz to, ka tā ir viena no monētām ar noteiktu izmantošanas gadījumu.

Vēl viena monēta, kuru arī pārbauda centralizācija, ir EOS. Projektā ir izmantota neparasta pieeja blokķēdes uzraudzībai vairāk nekā vienu reizi. Tā bija iecēlusi 27 bloka ražotājus, kuriem bija tiesības izbeigt darījumus. Tas tika uzskatīts par centralizētu pieeju, jo visi 27 bloku producenti zināja viens otru un varēja spēlēt nevienmērīgu spēli. Viens šāds piemērs bija, kad šī gada 22. jūnijā uzņēmums paziņoja

EOS pamata arbitrāžas foruma (ECAF) izlaistais “Ārkārtas aizsardzības rīkojuma pasākums”, kurā 27 bloku ražotāji, kuri uztur protokolu, tika norīkoti nekavējoties izbeigt visus darījumus. Interesanti, ka ECAF nepaskaidroja rīkojuma iemeslu, taču paziņoja, ka “šī rīkojuma loģika un pamatojums tiks publicēts vēlāk”.

ECAF pagaidu ārkārtas šķīrējtiesnesis Sems Sapozņiks parakstīja deklarāciju:

“Ar šo tiek pasūtīts, ka EOS bloku ražotāji uz nenoteiktu laiku atsakās apstrādāt darījumus ar šādiem kontiem un atslēgām. (Līdz turpmākam oficiālam paziņojumam un ECAF norādījumiem.) ”

Kriptovalūtu nozares pārstāvji, entuziasts un nozares novērotāji nav bijuši lieli centralizācijas fani, jo tas atņem blokķēdes un decentralizētās pasaules būtību. Tāpat kā Ripple un EOS, arī Dvīņus skatītos piesardzīgi. Mums būs jāgaida Dvīņu paziņojums, lai iegūtu lielāku skaidrību par to. GUSD nākotne gulstas uz to. Pretējā gadījumā mums tirgū būtu vēl viena pretrunīgi vērtēta stabila monēta.

Vai Dvīņi paskaidros savu nostāju centralizācijas jautājumā, ar kuru tiek sabojāta tās nesen palaistā stabilā monēta? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me