Crypto Weekly: Svaru asociācija paraksta hartu, KuCoin paziņo par ikmēneša Bitcoin nākotnes darījumiem

reklāma Phemex

Galvenie akcenti 

  1. Asociācija Svari paraksta hartu, paziņo direktoru padomi
  2. Stablecoins rada vairāk jautājumu nekā ieguvumi – G7 darba grupas ziņojums
  3. Maiami Starptautiskā lidosta atzinīgi vērtē savu pirmo Bitcoin bankomātu
  4. Kucoin paziņo par ikmēneša Bitcoin nākotnes līgumu uzsākšanu savā atvasināto instrumentu biržā KuMEX
  5. Māršala salas, lai izveidotu savu digitālo valūtu 
  6. Media Lab iegādājas Kik, redz Kik vietējā žetonā ilgtermiņā 

Svariem ir jābūt 21 dibinātājam 

Facebook, tiekoties Ženēvā, ir paziņojis par 21 dibinātāju. Asociācija tālāk paziņoja savu direktoru padomi. Pēc galveno maksājumu uzņēmumu iziešanas Facebook beidzot ir paziņojis par savu dibinātāju komandu. Daži no dalībniekiem ir Uber, Lyft un Spotify. Komanda tikās Ženēvā, lai parakstītu Svaru asociācijas hartu, kas pārvaldīs Svarus. Tāpat valdē būs Deivids Markuss, Facebook projekta vadītājs, un pārstāvji no Andreessen Horowitz, PayU, Kiva Micro fondiem un Xapo Holdings.

G7 ziņojumā ir uzskaitīti Stablecoins trūkumi

G7 darba grupa beidzot ir izlaidusi savu ziņojumu. Pēdējais uzsver trūkumus dominējošajās pārrobežu maksājumu sistēmās. Tomēr spēks joprojām ir piesardzīgs, ja stablecoins spēs to pašu atrisināt, pateicoties savām operatīvajām problēmām. Ziņojumā apgalvots, ka globālo stabilizāciju pieņemšana ir neskaidra un tas pats izaicinās finanšu stabilitāti un starptautisko monetāro sistēmu. Turklāt neatkarīgi no to lieluma tie radīs risku cīņai pret naudas atmazgāšanu visās valstīs un kavēs nodokļu ievērošanu un patērētāju datu aizsardzību.

Turklāt darba grupa apgalvo, ka G7 valstis neļaus laist klajā stablecoin, vispirms nenodrošinot izaicinājumus un riskus. Ziņojumā vispirms tika nicināta kriptovalūta un teikts, ka tās nav spējušas nodrošināt pievilcīgu maksāšanas līdzekli vai vērtības krātuvi. Kamēr darba grupa patiešām uzskatīja stablecoins par maksāšanas līdzekli vai vērtības uzkrāšanu, pirmā uzskata, ka mīnusi atsver plusi. Saskaņā ar ziņojumu, ka tā paša ieviešana apdraud pasaules finanšu stabilitāti un monetāro sistēmu.

Tagad veiciet Bitcoin darījumus Maiami starptautiskajā lidostā 

Maiami Starptautiskā lidosta (MIA) šonedēļ apsveica savu pirmo Bitcoin automātisko kasieru (ATM). Paziņojumu sniedza Bitstop, kas ir Maiami bāzēta bitcoin tehnoloģiju programmatūras kompānija. Bitcoin bankomāta uzstādīšana Maiami Starptautiskajā lidostā palīdzēs ceļotājiem vieglāk nomainīt skaidru naudu uz bitcoin. Lidostā Bitcoin bankomāts ir uzstādīts centrālajā zālē G blakus vārtiem 16. Saskaņā ar statistiku par monētu bankomātu radariem Amerikas Savienotajās Valstīs pašlaik atrodas vairāk nekā 3700 bitcoin bankomātu no kopējā 5756, kas atrodas 75 valstīs 5 kontinentos..

KuCoin paziņo par Bitcoin ikmēneša nākotnes līgumiem

Nākotnes platforma, populārās kriptovalūtas maiņas KuMEX, Kucoin ir paziņojusi par savu nodomu pēc dažām nedēļām sākt darboties ikmēneša Bitcoin līgumos. Saskaņā ar atjauninājumu, kas ir pieaudzis viņu oficiālajā twitter kontā, nākotnes platforma atklāja, ka viņu dibinātājs Maikls Gans, runājot par blockchain life 2019 notikumu Maskavā, atklāja informāciju, ka KuMEX drīz sāks ikmēneša bitkoina līgumus. Šīs ziņas nāk pēc oficiāla Kucoin paziņojuma, ka birža ir pārskatījusi savu apmaiņas centru. Pārskatīšana saskaņā ar paziņojumu veica lielas izmaiņas platformā, piemēram, tirgos, platformas displejā un tirdzniecības funkcijās, piemēram, rīkojumos un pasūtījumu grāmatās.

Māršala sala, lai ieviestu savu digitālo valūtu 

Tiek ziņots, ka Māršala salas, cenšoties atteikties no tradicionālajiem maksājumu kanāliem un iegūt autonomiju, strādā pie savas digitālās valūtas. Jaunākais, kas pievienojies iniciatīvai, ir Velsa. Pēdējā uzskata, ka sava digitālā valūta būs ļoti noderīga un būs ļoti noderīga vietējiem uzņēmumiem. Turklāt digitālā valūta varētu nodrošināt tai atšķirīgāku identitāti, it īpaši ņemot vērā gaidāmo Brexit.

Media Lab iegādājas Kik, turpinās darbu pie Kin Token 

Santa Monikā bāzētā kontrolakciju sabiedrība MediaLab ir noslēgusi līgumu ar Kik Interactive par Kik ziņojumapmaiņas platformas iegādi. Turklāt pirmais paziņoja, ka redz marķiera projektā ilgtermiņa potenciālu un turpinās darbu pie Kin ar Kik dibinātāju un izpilddirektoru Tedu Livingstonu. MediaLabs arī uzsvēra plānus izskaust mēstuļu robotus un nevēlamus ziņojumus. Tas savukārt padarīs lietotni ātrāku un uzticamāku un samazinās kļūdu skaitu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me