Coinbase Faces #DeleteCoinbase Boikotēt, atsaucoties uz Neutrino Datorurķēšanas komandas iegūšanu

reklāma Phemex

Coinbase kriptogrāfijas valūtas maiņa ir viens no šādiem nosaukumiem, kas katru dienu ir uzmanības centrā – it īpaši 2019. gada februārī. 2012. gadā dibinātā birža turpināja sasniegt maksimumu ar milzīgu lietotāju datu bāzi visā pasaulē, taču šī tirdzniecības platforma nesen saskaras ar agresiju no tās lielākā ASV auditorija pēc jaunākās Neutrino Datorurķēšanas komandas iegādes.

#DeleteCoinbase boikots par neitrīno iegādi

Agresijas rezultāts bija “boikots”, kas darbojas čivināt ar hashtag ‘#DeleteCoinbase’- daudzi čivināt sekotāji pret Coinbase iegādes darījumu ir sekojuši mītiņam un galu galā izdzēsuši savu Coinbase kontu. Patiesībā šādi lietotāji dalās arī izdzēsto Coinbase kontu fragmentos kā pierādījums savai dusmām – pret pirkuma darījumu, kuru Coinbase nesen parakstīja.

Ne tas, ka es esmu @coinbaseIr vislielākā iztēle, bet es esmu pabeidzis.

Es nekad nebiju ventilators, bet tas ir par daudz. Paldies @davidzmorris, @arjunblj, @ J9Roem par šī atklāšanu.

Izdzēsa manu kontu, un jums arī tā vajadzētu. Kopīgojiet savus attēlus ar #DeleteCoinbase. pic.twitter.com/G2llRID5UF

– Udi Wertheimer (@udiWertheimer) 2019. gada 27. februāris

Esmu izdzēsis visas savas monētu bāzes saistītās saites no @freedomnodecom, ziedoja manu atlikušo atlikumu (nav daudz) @btcven un izdzēsa kontu. Jums vajadzētu #DeleteCoinbase arī. Ja vēlaties padarīt to jautrāku, pievienojieties #DeleteCoinbaseTrustChain pic.twitter.com/Ect2skbWqV

– Mario Diāns (@mariodian) 2019. gada 28. februāris

Eksperta pētījumi un Coinbase atbilde

Šo lietotāju antagonisms rodas pēc tam, kad daži eksperti atklāj Neutrino komandas vēsturi – kā jau ziņoju pavisam nesen, Neutrino dibinātāji strādāja ar hakeru komandu kā galvenie vadītāji, lai pārdotu Datorurķēšanas rīkus Govt aģentūrām. Kad šis fakts ieguva vīrusu, ietekmīgas kriptogrāfijas figūras, piemēram, Ari Pauls, Francis Pouliot un citi kriptogrāfijas entuziasti, sāka debatēt par pretrunīgi vērtēto iegādi.

"Iekšējie e-pasta ziņojumi pierāda, ka uzņēmumam bija kontrole pār klientu uzraudzības infrastruktūru, marķējot ļaunprātīgu programmatūru un serverus."

Vai nevarat skriet pietiekami ātri? Pārdodiet savus bitkoīnus vietnē Coinbase, iegādājieties jetpack un DABŪJIET DARBUhttps://t.co/O2tJwWrYyp

– Francis Pouliot? ₿ (@francispouliot_) 2019. gada 20. februāris

Runājot par debatēm, Coinbase sazinājās ar plašsaziņas līdzekļiem pa e-pastu un atbild uz galvenajiem aspektiem, kas izraisa diskusijas. Patiešām, e-pastā Coinbase saka, ka “tas neatbalsta un neaizstāv Hacking Team darbības”. Kā atbildi uz šo apgalvojumu Coinbase rakstīja e-pastā

apzinoties, ka Neutrino līdzdibinātāji iepriekš strādāja Hacking Team, kuru mēs pārskatījām kā daļu no mūsu drošības, tehniskās un īrēšanas rūpības. Coinbase neatbalsta un neaizstāv Hacking Team rīcību, taču Coinbase bija svarīgi, lai šī funkcija būtu iekšēja, lai pilnībā kontrolētu un aizsargātu mūsu klientu datus, un Neutrino tehnoloģija bija labākā, ar ko mēs to saskārāmies, lai to panāktu. mērķis. ”

Tendences Amerikas Savienotajās Valstīs

Pat pēc Coinbase atbildes nekas nepārliecināja dažu Coinbase lietotāju dusmas. Saskaņā ar Coingape analīzi, kas veikta, izmantojot tendenču karti, 62% ASV auditorijas pastāvīgi čivina un iesaistās sarunā ar #Delete Coinbase. Patiešām, pilsētas, kas kopumā veicināja šo boikotu, ir Ņujorka ar 24%, Sanfrancisko ar &%, Berlīne ar 7/5, Monreāla ar 5%, Londona ar 5%, Dalasa ar 4%, Vankūvera ar 4% un Bangkoka ar 4%.

Turklāt zemāk ir norādīta laika grafika aktivitāte #DeleteCoinbase no 27. februāra līdz 28. februārim, kas šad un tad palielinās

Neskatoties uz to, Coinbase līdz šim bija vairākas iegādes, un neviena iegāde nebija boikotēta kā Neutrino. Patiesībā Neutrino dibinātāju fons traucē visiem, kas boikotē – FYI, Neutrino dibinātāji, proti, Džankarlo Russo, Marco Valleri un Alberto Ornagh, bija iesaistīti uzlaušanas rīku pārdošanā Govt aģentūrām. Un tas galu galā kļuva par galveno iemeslu, kāpēc Coinbase lietotāji dzēš savus kontus.

Apsveicam Coinbase ar ķēdes analīzes starta Neutrino iegādi!

FYI, izpilddirektors Džankarlo Russo, bija bijušais HackingTeam vadītājs (https://t.co/qyQ6mLU8XE), kurš pārdeva "aizskarošas iejaukšanās un uzraudzības spējas valdībām, tiesībaizsardzības aģentūrām un korporācijām." pic.twitter.com/VVza5AjIYa

– Ardžuns Balaji (@arjunblj) 2019. gada 19. februāris

Kāds ir jūsu ieguldījums Coinbase Neutrino iegādē? Vai jūs piekrītat arī čivināt sekotāju viedoklim par boikotu? Vai arī jūs piekrītat Coinbase atbildei? Paziņojiet mums savas domas. 

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me