Cenu analīze 4. oktobris: Bitcoin, Ripple [XRP], Litecoin, Credits un EOS

reklāma Phemex

Ripple, Litecoin, EOS un Credits atdalās no vispārējās lāču tendences, lai piektdien reģistrētu salīdzinoši iespaidīgus ieguvumus.

EOS, visticamāk, atgriezīsies līdz 2,6 ASV dolāriem, ja turpinājumā karoga modelis nonāk centrā.

Pēc tirdzniecības nedēļas letarģijas piektdien kriptovalūtu tirgus ir sajaukts sarkanā un zaļā krāsā. Lielākā daļa kriptovalūtu, ieskaitot Bitcoin, ļoti centās atgūties, tomēr galvenie šķēršļi saglabāja ievērojamus ieguvumus. Trīs galvenie digitālie aktīvi varētu pārsniegt konkrētas pārdevēju pārslodzes zonas. Piemēram, Bitcoin pārsniedza USD 8500, bet neizdevās iekļūt USD 8 600 barjerā. Ethereum nopelnīja virs 180 USD, bet 185 USD bija ciets rieksts. Savukārt Ripple stumdījās pret galvenajiem atbalsta apgabaliem, taču nespēja pārtraukt 0,26 USD pretestību.

Citur tirgū Apple izpilddirektors Tims Kuks ir skaidri pateicis, ka tehnoloģiju gigants neplāno emitēt kriptonauda. Kuks uzskata, ka ir svarīgi, lai valūta būtu labāk atstāta valstij.

Viņa komentāri nāk starp notiekošo vestibilu, lai sāktu Facebook Inc. Libra digitālo valūtu. Turklāt regulatori Amerikas Savienotajās Valstīs pieprasa tikties ar Facebook izpilddirektoru Marku Cukerbergu līdz 2020. gada janvārim.

Kamēr regulatīvā cīņa turpinās, ziņojumi, kas parādās virsū, saka, ka daži no 28 Svaru asociācijas locekļiem apsver izstāšanos no projekta. Tiek teikts, ka MasterCard, Visa un pat PayPal ir aukstas kājas par viņu iesaistīšanos. Iespējamais auksto kāju cēlonis ir panākt, lai tās nekaitētu reputācijai, ko viņi gadu gaitā jau ir izveidojuši ar regulatoriem. Faktiski PayPal neapmeklēja Svaru asociācijas sanāksmi Vašingtonā, kas notika 3. oktobrī.

Bitcoin cenu analīze – XBT / USD 1 stundas diagramma

Bitcoin veido īstermiņa augšupejoša trijstūra bullish modeli, kas pamazām tuvojas izlaušanās brīdim. Apstiprinot izrāvienu, Bitcoin bullish kājas mērķis būs šķērslis 8500 USD. Vissarežģītākais Bitcoin buļļu uzdevums ir turēt cenu virs augšupejošā tendences atbalsta. Tas viņiem ļaus palielināt ierakstus, kas kopā ar spēcīgāku tehnisko ainu un lielu apjomu virzīs kriptogrāfijas kopu uz augstākajiem punktiem, sasniedzot 9000 USD.

XBT / USD stundas diagrammaXBT / USD stundas grafiks pēc Tirdzniecības skats

Tikmēr īstermiņa aina liecina, ka pārdevēji kontrolē. Slīdošā vidējā konverģences divergence (MACD) ir iestrēgusi negatīvā reģiona robežās. Turklāt pieaugošās negatīvās atšķirības norāda, ka lāča darbība turpinās dominēt, līdz darbosies iepriekš aplūkotais bullish uzstādījums. Krptoben, analītiķis ar Tradingview piekrīt līdzīgām izjūtām:

“BTC Forming Ascending triangle textbook bullish ir jāpārtrauc pretestība 8481, lai apstiprinātu šo bullish modeli un noturētu šo slīdošo atbalsta tendenču līniju. Apskatīsim, vai btc buļļi īstermiņā var virzīties uz augšu. “

Ripple (XRP) cenu analīze


Ripple piektdien veicina bullish tendenci un, šķiet, ir atdalījies no pārējām galvenajām kriptovalūtām. Tas seko nolaišanai, kas notiek kopš oktobra sākuma. 38.2% Fib retracement līmenis, kas tika sasniegts starp pēdējo šūpoles augstāko cenu USD 2636 līdz šūpoles zemāko līmeni USD 0.2324, mazināja kritumu, kas veidoja zemāko cenu USD 0.24.

Pēdējo pāris dienu laikā veicot augšupejošu korekciju, XRP ir pakāpies virs galvenajiem līmeņiem, ieskaitot mainīgos vidējos rādītājus (gan 50 MA, gan 100 MA stundas grafikā). Papildus tam cena atkal ir augšupejošā kanālā. Arī vidēji mainīgā konverģences atšķirība (MACD) parāda, ka pircēji pārņem kontroli.

CoingapeAvots: TradingView

Litecoin (LTC) cenu analīze

Litecoin jau vairāk nekā nedēļu ir iestrēdzis diapazonā no 52 USD (atbalsts) līdz 57,50 USD (pretestība). Visus mēģinājumus pārkāpt virs diapazona robežas ir kavējis esošais pārdošanas spiediens. Piemēram, piektdienas mazajam bullish posmam izdevās pārvarēt virs 50 MA 4 stundu diagrammā, bet tas svārstījās pie 57,50 USD. Pašlaik Litecoin tirgo par 57 ASV dolāriem, veidojot lācīgu impulsu.

Tirdzniecības skatsAvots: TradingView

Vidējā konverģences novirze liecina, ka pašreizējā tendence paliks sānis. Indikatora atgūšana to pārsniedza vidējo līniju, taču nespēja saglabāt augšupejošo tendenci. Pagaidām mēs varam sagaidīt, ka LTC saglabāsies diapazonā, līdz notiks izrāviens 60 USD virzienā.

Kredītu cenu analīze – CS / BTC 4H diagramma

Uz vispārējā tirgus krituma fona CS / BTC tirdzniecības pāri uzrāda pozitīvu tendenci attiecībā uz apjomu un cenu pieaugumu. Diagrammā mēs varam redzēt, ka cena atkal ir atguvusies no atbalsta līnijas 0.0000105-0.0000110 BTC zonā un gatavojas pretestības zonas atkārtotai pārbaudei ap 0.0000127-0.0000130 BTC. Pārtraucot šo zonu, cena varēs paaugstināties līdz 0.000015-0.000016 BTC zonai. Tehnisko rādītāju pārpārdošana var būt papildu stimuls ieguldītājiem, lemjot par ieiešanu pozīcijā, kā arī fundamentāli jaunumi.

KredītiDiagrammas avots pēc TradingView

EOS cenu analīze

EOS arī izstrādā savu ceļu uz atveseļošanos, neskatoties uz to, ka kopējais kriptogrāfijas tirgus attēls ir negatīvs. Pagājušās nedēļas pārliecinošais sasniegums tika apturēts pie 2,6 USD (galvenais atbalsts), dodot vietu notiekošajai bullish darbībai karoga modeļa ietvaros.

TradingViewAvots: TradingView

Dienas cena ir pieaugusi par 2%, un tirdzniecība ar 50 MA četru stundu diagrammā. Arī augšupejošais ir relatīvā stipruma indekss (RSI). Prasītāja zemie rādītāji ir veidojuši augstāku augstu modeli. Preses laikā RSI pie 50 joprojām ir vērsts uz augšu, salīdzinot ar notiekošo korekciju, kas, iespējams, pārsniegs USD 0,30

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector