“Bitcoin ir lēns, kad runa ir par naudas pārvietošanu”, saka Ripple galvenais tirgus stratēģis

reklāma Phemex

Ripple galvenais tirgus stratēģis Korijs Džonsons parādījās Fox Business, runājot par XRP un tā izmantošanu īpaši naudas pārvedumu nozarē. Skaidrojot lietošanas gadījumu, viņš pieminēja, ka pasaule vēlas tehnoloģiju, kas ātri pārvieto naudu, un tāpēc Ripple ir priekšrocība pār citām kriptogrāfijas valūtām, īpaši saucot Bitcoin un Ethereum par lēnu.

Korijs Džonsons uzskata, ka Ripple ir labākais naudas pārvietošanai

Sākot naudas pārvedumu nozares salīdzinājumu ar Bitcoin [BTC] un Ethereum [ETH], viņš teica, ka cilvēki vēlas ātrumu naudas pārvietošanā, it īpaši pārrobežu maksājumiem. Attiecībā uz Bitcoin Džonsons paziņoja, ka Bitcoin un Ethereum ir aizraujošas monētas, taču to lietderības ziņā tās nav augstākas.

Pēc viņa teiktā, slēdzot darījumus ar Bitcoin vai Ethereum, liela biznesa problēma mūsdienu pasaulē ir naudas pārvietošana pāri robežām. Turklāt, pēc viņa teiktā, Ripple ir izveidojis vairākus programmatūras produktus, kas ir veidoti, lai paātrinātu naudas pārskaitījumu procesu, ar zemām likmēm to sasniedzot pat dažās sekundēs. Pēc viņa domām, šis faktors padara XRP par ļoti vērtīgu nākotnē.

Džonsons paskaidroja, ka Ripple 100% koncentrējas uz biznesu un cenšas paplašināt tā sasniedzamību pēc iespējas vairāk iestādēm, lai maksājumus, kuru dzēšana prasa dienas, varētu veikt dažu sekunžu laikā. Citējot fragmentus no Džonsona intervijas, ko viņš teica

“Tas ir traki, ka šodien es 3 sekunžu laikā varu nosūtīt īsziņu savam draugam Romā ar emocijzīmēm un Neimara gifu, kas nokrīt un gudras lietas … Bet, ja es vēlos pārvietot naudu no Ņujorkas uz Mehiko, tas prasa 5 dienas un maksā vairāk nekā 500 bāzes punktus. Tas ir traki šajā tehnoloģiju laikmetā. ”

“Būtībā naudai vajadzētu pārvietoties tikpat ātri kā idejām, kā arī datiem, un šobrīd tas tā nav. Un tas ir patiešām dārgs. … nauda ar lēnu kustību patiešām sāp cilvēkiem, īpaši tās pārvietošana pāri robežām. ”

Skaidrojot naudas pārvedumu nozares pašreizējo laika nobīdi un izmaksas, viņš salīdzināja XRP ar BTC un ETH un teica

“Bitcoin ir lēns … Ēteris ir lēns. XRP pārvietojas patiešām ātri tikai tāpēc, ka tā tehnoloģija ir nedaudz atšķirīga. ”

Lasiet arī: Ripple Reports strauji samazinās XRP pārdošanas apjomi 2018. gada 2. ceturksnī

Kāpēc Ripple ir tik ātra naudas pārvietošanā

Ripple salīdzinājumā, lai parādītu ātrumu, savā vietnē ir ievietojis diagrammu, kurā parādīts norēķinu ātrums. Kamēr tradicionālajai norēķinu sistēmai nepieciešamas 3-5 dienas, BTC aizņem 1+ stundas, ETH – 2+ minūtes, bet XRP – 4 sekundes.


xrp

Ripples ātrās sistēmas: Kā tas ir vizuāli parādīts, dramatiskā atšķirība norēķinu ātrumā starp trīs galvenajām kriptovalūtām, kā arī pašreizējiem tradicionālajiem korespondences banku norēķinu laikiem. Šeit citētie laiki attiecas uz to, kas kriptogrāfijas pasaulē ir pazīstams kā “virsgrāmatas” darījumi vai darījumi, kas notiek tieši blokķēdē. Ne tikai “uz virsgrāmatas” Ripple off-virsgrāmatu sistēma, kas pazīstama kā XRP maksājumu kanāls, ir ar augstāko TPS likmi, salīdzinot ar Bitcoin zibens un Ethers Raiden

Vienprātības protokols: XRP konsensa mehānisms vai protokols izmanto “Bizantijas konsensa algoritmu”, lai noteiktu, vai darījums ir likumīgs. Tas arī ļauj tīklu nodrošināt ar minimālu elektrisko jaudu un daudz ātrāk nekā Bitcoin un Ethereum, kas izmanto darba pārbaudi. lai apstiprinātu darījumus

XRP nav nepieciešama kalnrūpniecība: Vienprātības algoritma dēļ XRP nav nepieciešami centralizēti ieguves fondi. Tas ļauj tā tīklu patiesi decentralizēt tādā veidā, kas atbalsta sadalītās sistēmas nodrošināto atlaišanu. Tas arī ietaupa ārkārtīgi daudz elektroenerģijas un ir kategoriski labāks videi nekā Bitcoin vai Ethereum.

Ietekme uz ātrumu: RippleNet nodrošina ātrgaitas dzelzceļa līnijas nākamās paaudzes maksājumiem. Tāpat kā pasažieru ložu vilciens, katrā virsgrāmatā ir darījumi, kurus var apstiprināt laikā, kad tas mirgo. Šos ātrumus tā sasniedz, izmantojot savu apstiprinājuma protokolu.

Regulāri virsgrāmatas slēgšanas laiki: Ripple protokola dēļ virsgrāmatas slēgšanas laiki būtiski neatšķiras tāpat kā bloķēšanas laiki. Gan Bitcoin, gan Ethereum trešā puse nevar precīzi paredzēt, cik ātri tiks izveidots jauns bloks. Savukārt XRP virsgrāmatai ir ļoti regulāri virsgrāmatas slēgšanas laiki, un katrs no tiem (pašlaik) tiek aizvērts vidēji ik pēc četrām sekundēm (vai mazāk). Šī konsekvence nodrošina etalonu, ko trešās puses, programmatūra un citas sistēmas var izmantot, lai prognozētu normālu saziņu ar XRP Ledger un no tās ar ātrumu, kas atbalsta gandrīz tūlītēju globālo komerciju.

Tā kā Ripple’s MainNet, XRP un Consensus Protocol ir daudz ātrāki nekā BTC un ETH, tā naudu pārvieto drošāk, bez problēmām, lēti un jā, ātri padarot to par vēlamo finanšu iestāžu izvēli. Tas Korijam Džonsonam lika pārliecinoši salīdzināt un apstiprināt trīs kriptovalūtas.

Vai XRP un Ripple turpinās saglabāt šo priekšrocību salīdzinājumā ar BTC un ETH? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.  

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector