Binance Native Token BNB lido par 10%, jo Pundi X papildina savu POS

reklāma Phemex

Binance Coin (BNB), pasaules vadošās kriptovalūtas biržas Binance, marķieris tagad būs pieejams Pundi X POS terminālā, lai patērētāji varētu iegādāties preces veikalos visā pasaulē, kur ir instalēta XPOS..

Kad šīs ziņas par vienošanos starp Binance un Pundi X nonāca uz ielas, BNB monēta pieauga līdz vairāk nekā 10%, kad investori dalījās saviļņojumā. Tāda pati ietekme bija redzama arī Pundi X (NPXS), jo arī tirdzniecībā tas bija aptuveni 15%.

Pundi X partnerība tuvina BNB monētu lietderībai

Pundi X bija uzsācis savu POS sistēmu ar mērķi dot iespēju blokķēdes izstrādātājiem un žetonu īpašniekiem pārdot kriptonauda un pakalpojumus jebkurā pasaules fiziskajā veikalā, tādējādi padarot kriptonauda pieejamu ikvienam. Tam ir arī iebūvētas iespējas pieņemt maksājumus no tradicionālajiem mobilajiem makiem, kā arī Alipay, Bitcoin maku un vēl vairāk apgrūtināt veikala instalēšanu, jo klients tagad maksā ar kriptogrāfiju vai fiatiem no vienas un tās pašas mašīnas.

Turklāt Pundi X POS ierīcei ir ērti lietojams un bez problēmām saskarne, un tā palīdz veikala īpašniekiem atvieglot darījumus, tostarp pirkt un pārdot BTC, ETH, NPXS, XEM, XLM, QTUM, ACT un tagad BNB. Papildus maksājumu pieņemšanai un kriptovalūtu pirkšanai un pārdošanai ierīcei ir arī izrakstīšanās izvēlne, lai pabeigtu darījumus ar kriptovalūtām. Šeit ir integrētas dalības, pasūtījumu un krājumu pārvaldība.

Šīm mašīnām ir 3 modeļi, proti, ar XPOS, XPOS Handy un XPOS Desk ar XPOS Handy un XPOS Desk, kas pašlaik tiek izstrādāti un kuriem ir integrācija, lai saņemtu maksājumus, izmantojot VISA / Master Card, apple pay vai Samsung pay, padarot to ērtāku lietotājiem. veikalā, lai to instalētu.   

Zaks Čīhs komentēja, ka “Lietderība īpašniekiem vienmēr ir bijusi BNB iemesla būtība, kas ir acīmredzams no tā, kā tas ir veiksmīgi veicinājis pasaules lielāko kriptovalūtas apmaiņu.”

Zaks teica.

“Mēs lepojamies, ka šī auguma žetons ir iekļauts pirmajos ducī iekļaušanai XPOS, kad gatavojamies nodot ierīci starptautisko mazumtirgotāju rokās un tādējādi paplašināt BNB īpašnieku lietošanu.”.

Lasiet arī: Genaro sadarbojas ar Pundi X, lai paplašinātu kriptogrāfijas valūtas pieņemšanu

Pundi X “iet uz tirgu” stratēģija ir spēcīga, var palielināt BNB monētu lietderību daudzkārtīgi

BNB monētas, kas šobrīd ir galvenā Binance biržas galvenā lietderība, ar šo Pundi X integrāciju tagad tiks plaši izmantotas pat preču pirkšanai un pārdošanai, tādējādi palielinot monētu pamatplūsmas lietderību. A palielinoties Pundi X monētu sasniedzamībai, tas tikai palielina to pieņemamību, liekot vairākiem cilvēkiem to turēt makā.


Kopš dibināšanas pirms nepilna gada BNB ir iekļuvis pasaules 20 labākajās kriptovalūtās, un tās tirgus kapitalizācija pārsniedz USD 1.7 miljardus (USD). Pundi X integrācija BNB un tās globālajā ieviešanas rūpnīcā varētu vienkārši pārnest BNB uz nākamo līmeni. Nesen Pundi X paziņoja par savas jaunās Eiropas galvenās mītnes atvēršanu Londonā.

Uzstājoties Money 20/20 Europe, Amsterdamā Pundi X valsts vadītājs Gerhards Drobits sacīja, ka Londonas bāze ideāli izvietos Pundi X, lai visā pasaulē vadītu plānoto 100 000 savu tirgū vadošo tirdzniecības vietu izplatīšanu mazumtirdzniecībā.

“Londona ir lielisks nākamais solis Pundi X, lai paplašinātu savu ietekmi Eiropā un palīdzētu vadīt patiesi globālu pilotu. Tagad pirmās 500 XPOS vienības tuvāko nedēļu laikā būs gatavas sūtīt no rūpnīcas uz pasauli. ”

teica Drobits.

Papildus četriem tūkstošiem iepriekšēju pasūtījumu no tirgiem, tostarp Šveices, Japānas, Korejas un Singapūras, Pundi X partneris, NEM fonds, nākamajos trīs gados ir pasūtījis vēl 20 000 Pundi X POS tehnoloģijas vienību, teikts uzņēmuma paziņojumā..

Ja Pundi X spēs sasniegt šos priekšpasūtīšanas mērķus, tas BNB monētu lietderību novedīs arī pie jauniem augstumiem.   

Binance pārstāvis teica:

“Binance vienmēr ticēja tirgus spēkam un jaunai bloku ķēdes infrastruktūrai rūpniecībai. Tas nozīmē, ka iesaistīšanās pasaules mazumtirdzniecības tirgū, izmantojot Pundi X bloku ķēdē balstītu tirdzniecības vietu ierīci, ir jauna robeža, kurā mēs priecājamies būt daļa. ”

Izprotot šīs CZ nozīmi, Binance izpilddirektors pateicās arī Pundi X

Pateicoties @PundiXLabs par atbalstu BNB viņu POS. Vēl viena lietderība, BNB maksājums par 5000+ POS šomēnes, kā arī vēl daudz vairāk vēlāk. "Pēc tam, kad esmu redzējis, kā tas darbojas klātienē, es esmu ļoti vērīgs pret šo tehnoloģiju!" https://t.co/IlsC56d75N

– CZ (nenododot kriptogrāfiju) (@cz_binance) 2018. gada 25. jūlijs

Attiecībā uz nākotnes plāniem attiecībā uz Pundi X, pēc tam, kad Eiropa vēlas ienākt arī Amerikas tirgū, un plāno līdz 2019. gada 1. ceturksnim sasniegt minimālo 50 000 XPOS vienību izvietojumu, kas ir tikai 3 ceturtdaļas.

Pundi X varētu būt pareizā platforma tādai monētai kā BNB, lai veiktu marķiera lietderības mainstream un ne tikai apmaiņas funkciju. Ar Pundi X, kas veikalā piegādā lielākās monētas, tas būs spēļu mainītājs.

Vai BNB spēs gūt panākumus mazumtirdzniecības tirgū, kā tas ir bijis biržā? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector