Binance Launchpad “Mismanages” BitTorrent [BTT] žetonu pārdošana, kopiena nav laimīga

reklāma Phemex

Ar visu satraukumu, kas veidojas ap BitTorrent žetonu pārdošanu, Binance palaidējs bija pārsteidzoši pierādīt sevi kā labāko žetonu palaišanas platformu. Bet diemžēl platforma satricināja izšķirošā brīdī, atstājot sabiedrību nelaimīgu.

Ne daudzi cilvēki varēja parakstīties uz ICO

Tā kā žetonu pārdošana bija viena no populārākajām, ap to tika uzcelts liels uztraukums, un daudzi investori vēlējās, lai gabals no visiem 54 miljardiem žetonu tiktu pārdots. Lai gan Binance Launchpad, šķiet, bija visas ekskluzīvās tiesības veikt BitTorrent ICO procesu, šķiet, ka viss nav gājis tā, kā būtu vēlējies doties Džastins Suns vai CZ.

Lai gan ICO izgāja cauri, Binance Launchpad platforma saskārās ar pārslodzes pieredzi. Platforma bija sašaurināta pat ar nepietiekami novērtētu pieprasījumu, un par to ziņoja CZ, izmantojot savu Twitter kontu

Sasodīts, neatkarīgi no tā, cik daudz jūs gatavojaties, joprojām ir problēmas ar sastrēgumiem. Pat kešatmiņas kešatmiņa bija pārslogota. Joprojām nepietiekams pieprasījums.

– CZ Binance (@cz_binance) 2019. gada 28. janvāris

Atvainojiet par pārslogoto pieredzi. Un paldies par atbalstu! Daži jautājumi tiks novērsti nākamajam.

– CZ Binance (@cz_binance) 2019. gada 28. janvāris

CZ turpināja minēt, ka SIO noslēgšana prasīja 18 minūtes dažu sistēmas problēmu dēļ, kas citādi būtu prasījušas tikai 18 sekundes, skaidri atzīstot, ka

Abas sesijas noslēdzās. Pagāja apmēram 18 minūtes sistēmas problēmas dēļ, citādi būtu nepieciešamas 18 sekundes. Pieprasījums bija astronomisks.

– CZ Binance (@cz_binance) 2019. gada 28. janvāris

Jautājumu, ar kuru saskārās lielākā daļa lietotāju, izraisīja pogas “lietotāja līguma apstiprināšana” kešatmiņa / bloķēšana. CZ arī minēja, ka lielākā daļa komandas stresa testu pirms ICO bija vērsta uz pirkšanas procesu un šis pogu jautājums nebija pietiekami rūpīgi apskatīts.

poga nedarbojās 10 minūtes, bet jau no pirmajām minūtēm tika parādīts, ka pārdoti 28%, ja poga nederēja visiem, kā tas ir iespējams?

– Алексей (@ he090279kap) 2019. gada 28. janvāris

Pilnīga pārredzamība. Šodien pieredzēto problēmu izraisīja "lietotāja līguma apstiprinājums" pogas kešatmiņa / bloķēšana. Lielākā daļa stresa testu bija vērsti uz pirkšanas procesu, šī daļa netika pietiekami rūpīgi aplūkota. Saņemto pieprasījumu secība tika saglabāta.

– CZ Binance (@cz_binance) 2019. gada 28. janvāris

Lai gan tas bija tīri tehnisks jautājums, tas neveicās ar ieguldītājiem, kuri ar nepacietību gaidīja BitTorrent ICO. Šie investori dalījās neapmierinātībā ar CZ

BTT ICO bija ļoti slikta pieredze.

Nevarēja iegūt nevienu BTT.

– Sikandar Bakhit (@sikandarmks) 2019. gada 28. janvāris

Jums vajadzētu ļaut mums vienoties par noteikumiem un ievadīt catchpa sesijas laikā, pirms skaitīšana bija 0. Jo tas, ko jūs būtībā sakāt par visiem pārdotajiem žetoniem, neviens faktiski neizlasīja T&Cs, jo tas būtu neiespējami. Tāpēc neviens to nepildīja!!

– Tuka (@sphud) 2019. gada 28. janvāris

Daži abonenti bija iestrēguši tukšajā ekrānā

Atvainojiet, bet tas iesūcās, to es vēroju visas šīs minūtes pic.twitter.com/OzFXCejFgN

– Es esmu tikai numurs (@ iamjustanumber8) 2019. gada 28. janvāris

Pēc citu twitter lietotāju domām, visu ICO nopirka tikai 339 investori

@cz_binance šis ico bija haoss. Captcha nedarbojas, 339 investori pērk visu

– Mehdi Abou (@Mehdi__Abou) 2019. gada 28. janvāris

Tronam ir gaisa pilieni tiem, kas palaiduši garām

Tā kā sabiedrība atkārtoja ICO nepareizo vadību, Tron komanda nolēma veikt nelielu Airdrop cilvēkiem, kuri mēģināja veikt pasūtījumus, bet nebija veiksmīgi nopirkt. Pašlaik kopējais skaits un cita informācija netika atklāta

Lielo prasību dēļ Tron komanda dāsni piekrita veikt nelielu lidmašīnu cilvēkiem, kuri mēģināja veikt pasūtījumus, bet nepaveicās. Precīzi skaitļi drīz tiks publicēti.

– CZ Binance (@cz_binance) 2019. gada 28. janvāris

Izskatās, ka Džastins Suns aizpilda nepilnības, kuras radīja Binance tehniskie jautājumi, dodot dažus gaisa pilienus, bet Binance ir jālabo sava platforma, ja tai jāturpina darbināt palaišanas paliktnis un jāiegūst tajā vairāk marķieru palaišanas.

Vai Binance novērsīs savus traucējumus uz starta platformas? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me