Binance Hacked vai Syscoin [SYS] Blockchain Compromised – Kāds ir īstais darījums

reklāma Phemex

Binance paziņoja par neplānotu sistēmas uzturēšanu, šajā periodā apturot tirdzniecību un izņemšanu. Tikmēr kāds nopirka dažus Syscoins (SYS) par 96 BTC, kā rezultātā tika spekulētas ar Syscoin bloku ķēdi un tika uzlauzta Binance, jo birža paziņoja par API atslēgu atiestatīšanu. Bet ar savu pēdējo tvītu Binance izpilddirektors nodrošina, ka viss ir kārtībā.

Binance aptur tirdzniecību

Dažas stundas atpakaļ viena no populārākajām un vadošākajām biržām Binance paziņoja par neplānotu sistēmas apkopi.

#Binance Sistēmas uzturēšanahttps://t.co/vF8H3w9Kdg pic.twitter.com/1r723vAjSB

– Binance (@ binance) 2018. gada 4. jūlijs

Oficiālajā paziņojumā tā minēja,

“Binance tiks veikta sistēmas apkope. Šajā periodā tiks apturēta tirdzniecība, izņemšana un citas konta funkcijas. Pēc tehniskās apkopes pabeigšanas tiks paziņots vēl viens paziņojums. ”

Tomēr apmaiņa nesniedza nekādu sīkāku informāciju, un tāpēc sākās baumu dzirnavas. Acīmredzot kāds nopirka nelielu daudzumu Syscoins par 96 BTC, kā tas redzams no cilvēku iesniegtajiem pierādījumiem.

Vai nu kaut kas nav kārtībā ar binance API, vai arī kāds tirdzniecības bots tikko nopirka 1 syscoin par 96BTC ? pic.twitter.com/tZTruPN7k9

– Adam Bouhmad (@ AdamBouhmad) 2018. gada 3. jūlijs

Kaut kas par syscoin ir izslēgts.

49 149 tirgoja precīzi 20: 44: 04.504 pēc UTC laika virs 0.000220 BTC cenas punkta.

Kopējais pasūtījumu skaits tajā laikā sasniedza aptuveni USD 106 687 824 USD.

11 tika pārdoti par 96 BTC vērtību jeb aptuveni 6,9 miljonus ASV dolāru. Lai uzzinātu vairāk, skatiet ekrānuzņēmumu.$ SYS $ BTC $ kriptogrāfija pic.twitter.com/oKvapgVgc0

– Kortnija C (@ cjcdatasci) 2018. gada 3. jūlijs

Sākotnēji tas tika noskaidrots kā tirdzniecības kļūda, tomēr vēlāk tika reģistrēts, ka kaut kas nav kārtībā ar Syscoin blokķēde. Tajā laikā Syscoin komanda izdeva brīdinājumu un tālāk lūdza biržas iesaldēt Syscoin tirdzniecību, izmantojot čivināt.

Mēs izmeklējam iespējamo Syscoin bloku ķēdes problēmu, nekas nav apstiprināts, bet mēs esam lūguši apmaiņu, lai apturētu tirdzniecību, kamēr mēs izmeklējam.

– Syscoin (@ syscoin) 2018. gada 3. jūlijs

Kā ziņots, tajā pašā laikā aptuveni 7000 BTC bija izvācies no karstā Binance maka tas bija tad, kad apmaiņa galvenokārt samazinājās par sistēmas uzturēšanu. Uz virsmas nav skaidras saiknes, bet fakts, ka šis dīvainais Syscoin pirkums notika Binance biržā un laika sadursme, šķiet, ka situācija nav tikai sakritība.

Binance atiestata API

Netieši risinot API problēmu, Binance atjaunināja API atslēgas atiestatīšanu, kas atbilst baumām par API kompromitēšanu, norādot:

“Tā kā dažās API notiek nelikumīga tirdzniecība, Binance kā piesardzības pasākumu noņems visas esošās API atslēgas. Visiem API lietotājiem tiek lūgts atjaunot savas API atslēgas. Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un paldies par jūsu pacietību. ”

#Binance Drošības atjauninājums: API atslēgas atiestatīšanahttps://t.co/6k5rhqXo9G pic.twitter.com/O6bI7LNK0O

– Binance (@ binance) 2018. gada 4. jūlijs

Acīmredzot problēma nebija ar Syscoin blockchain drīzāk Binance apmaiņu.

Acīmredzot hakeru grupa uzlauzusi #Syscoin api plkst #Binance

Viņi izmantoja $ SYS salīdzinoši zemās jaukšanas jaudas dēļ

Pēc tam viņi ieguva visus $ SYS kādu laiku bloķē, lai novērstu blokķēdes atcelšanu

Acīmredzot viņi nopelnīja 7000 $ BTC$ SYS ķēde ir kārtībā

– visu lietu kriptogrāfija (@GuavaAirlines) 2018. gada 4. jūlijs

Izskatās kā @binance ir apturējis visu tirdzniecību ar visiem pāriem, jo ​​tas notiek biržā, pateicoties kompromisam, kāds tam bija @syscoin. Ļaujiet atzīmēt, ka ar Syscoin Blockchain nav problēmu, un pati ķēde netika apdraudēta.

– Syscoin Whale (@sys_whale) 2018. gada 4. jūlijs

Vēlāk Syscoin arī apstiprināja, ka Syscoin blockchain ir drošs, un viņi jau ir lūguši biržām sākt tirdzniecību.

Piesardzības nolūkā mēs pieprasījām apmaiņas pārtraukšanu $ SYS depozīts / izņemšana šodien pēc tam, kad mēs novērojām nepāra tirdzniecības uzvedību kopā ar netipisku blokķēdes darbību. Pēc izmeklēšanas #Syscoin blockchain ir droša. Mēs lūdzam biržas atsākt darbību. Detalizēta wiki ziņa rīt. pic.twitter.com/NEypr531zi

– Syscoin (@ syscoin) 2018. gada 4. jūlijs

Tagad Binance ir atkārtoti iespējojis API atslēgu izveidi, bet tirdzniecība tiks sākta tikai pēc apkopes pabeigšanas, kā paskaidroja birža:

“Binance ir noņēmis visas iepriekšējās esošās API atslēgas un tagad ir atkārtoti iespējojis API atslēgu izveidi. API lietotāji tagad var no jauna izveidot savas API atslēgas no sava lietotāja kontu centra. Cits paziņojums par tirdzniecības atjaunošanu tiks veikts, kad tehniskā apkope būs pabeigta. ”

Pašlaik ne birža, ne Syscoin nav sniegusi skaidrību, lai gan Syscoin drīz sniegs pilnīgu paskaidrojumu, kā minēts viņu čivināt. Tomēr, ja spekulācijas par Binance uzlaušanu ir patiesas, tas būtu milzīgs trieciens kriptogrāfijas kopienai un pat satricinātu cilvēku uzticību.

Tomēr savā pēdējā čivināt, Binance izpilddirektors, Changpeng Zhao nodrošina, ka viss ir kārtībā.

Atjaunināt: lietas tiek kontrolētas, pirms tirdzniecības iespējošanas ir jāpaveic vēl nedaudz vairāk. Būtu drīz. Ignorējiet FUD un sliktas ziņas. Tagad ir piemērots laiks, lai noteiktu, kuru ziņu kvalitāte ir slikta (un tās noņemtu).

– CZ (@cz_binance) 2018. gada 4. jūlijs

Raksta tapšanas laikā Syscoin (SYS) cena bija USD 0,02848 ar augstāku kāpumu pēdējās diennakts laikā par 39,74 procentiem. Arī BTC tirgū tas darbojas pozitīvi par 43,31%. Pašlaik 67. vietā tās tirgus ierobežojums ir 152 miljoni ASV dolāru.

Kāds ir jūsu viedoklis par šo haotisko situāciju? Dalieties savās domās ar mums!

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me