ASV prezidenta amata kandidāts kritizē NBA par to, ka viņš neļauj spēlētājam uzrādīt līgumu

reklāma Phemex

Vadošais NBA spēlētājs, Spensers Dinvidijs nesen atklāja, ka viņš vēlas simbolizēt daļu no sava līguma par Ethereum blokķēdi. Viņš bija iecerējis savākt 13,5 miljonus dolāru no saviem trīs gadu līgumiem 35 miljonu ASV dolāru apmērā. Tomēr viņa iniciatīvu NBA neuztvēra labi. Interesanti, ka kriptogrāfijas personības atbalsta viņu un uzskata to par revolucionāru ideju. 

Pārmaiņas ir Seldom Easy

NBA piektdien apgalvoja, ka viņa plāns ieķīlāt daļu no kontakta ienākumiem par drošības žetonu pārkāpj līgas koplīgumu. Saskaņā ar paziņojumu, kas sniegts New York Times, NBA teica,

“Aprakstīto vienošanos aizliedz C.B.A., kas paredz, ka” neviens spēlētājs nepiešķir vai citādi nenodod trešajām personām savas tiesības saņemt kompensāciju no komandas saskaņā ar viņa vienotā spēlētāja līgumu “.”

Dinvidijs paņēma čivināt un sniedza piemērotu atbildi un teica, ka viņam ir visas cieņas pret NBA. Tomēr viņš nepiešķir savu līgumu.

Turklāt viņš teica, ka šīs ziņas ir pievīlušas un kavē jauna aktīva attīstība pieņemot, ka tiek pārkāpts noteikums. Pēc tam viņš teica, ka cer uz sapratni un komandas īpašniekiem arī lielāku līdzjutēju iesaistīšanos un likviditāti. 

Avots- Twitter

Kā daļa no platformas DREAM Fan Shares, Dinwiddie bija iecerējis izveidot uzņēmumu, kurā jebkurš namatēvs varētu apliecināt viņu līgumu. Turklāt izklaidētāji varēja palielināt daļu savas algas, lai ieguldītu, vai arī to nekavējoties izmantotu. Joprojām nav skaidrs, vai NBA pirms paziņojuma sniegšanas Times runāja ar Dinwiddie. Tomēr Bruklinas “Nets” aizsargs apstiprināja, ka viņš ir pateicis līgai par saviem nodomiem, pirms tie tika publiski paziņoti. 

ASV prezidenta kandidāts, kriptogrāfijas personības ir Dinwiddie atbalstā

Neskatoties uz NBA nelabvēlīgo nostāju šajā jautājumā, Dinvidija plāns saņēma lielu sabiedrības atbalstu. Prezidenta kandidāts Endrjū Jangs paziņoja, ka plāns ir tīri ģeniāls. Jangs arī ir bijis aizstāvot normatīvo regulējumu kriptovalūtai un blokķēdei. 

Avots- Twitter

Binance izpilddirektors, Cz piekrita Jangam, un cilvēkiem vajadzētu ļaut slēgt savstarpēji saskaņotus komerciālus līgumus. 

Avots- Twitter

Vadošais jurists Lerijs Cermaks slavēja Dinvidija centienus un teica, ka tas faktiski ir lielāks darījums, nekā cilvēki saprot. Viņš arī teica, ka marķieris ir labi pārdomāts un būtu vairāk nekā garlaicīga saite. Turklāt trešajā līguma gadā investori varētu saņemt potenciālās prēmijas un daudz lielāku izmaksu. Turklāt praktiski nepastāv nemaksāšanas risks. Tas ir tāpēc, ka Dinwiddie līgums ir garantēts uz trim gadiem. Pat ja viņš nespēlē labi vai gūst traumas, viņš tomēr nopelnītu naudu. Turklāt tas kļūst par stimulu spēlēt labu spēli, jo Dinvidijs simbolizē tikai daļu no viņa līguma.

Avots- Twitter

Arī ieguvumi ir abām pusēm – kad viņš spēlē labi ieguldītājiem, pat ja viņš to nedara, ieguldītāji joprojām saņem savu taisnīgo peļņas daļu. Vienīgā problēma ir iegūt to saskaņā ar Reg D, padarot to pieejamu tikai “akreditētiem investoriem”. Tas arī nozīmē, ka ir nepieciešami vismaz 150 000 USD ieguldījumi. 

Avots- Twitter

Viņš arī pauda vilšanos par NBA nostāju un sacīja, ka viņi ir nepareizi sapratuši viņa žetona struktūru. Viņš nepiešķir savu līgumu, drīzāk garantējot ieguldītājiem daļu nopelnītās naudas.

Avots- Twitter

Kriptogrāfijas lietotājs ar rokturi “Crypto Oracle” teica, ka tas varētu būt pilnīgi jaunas sporta līgas parādīšanās, kurā faniem ir tiešs spēlētāju pašu kapitāls un viņi iegūst daļu no līgas ieņēmumiem. 

Avots- Twitter

Dinwiddie sadarbojas ar Tronu labdarībai

Iepriekš piektdien Dinvidijs atklāja, ka ir sadarbojies ar Trona fondu un tā izpilddirektoru Džastinu Saunu, lai ziedotu 8,2 Bitcoin labdarībai, pārdodot savus spēles valkātos apavus 2019/2020 sezonai. Viņš arī apliecināja, ka neatkarīgi no viņa līguma plāna jautājumiem viņš darīs visu un ziedos.

Avots- Twitter

Vai jūs domājat, ka NBA pamatoti liedz Spenseram Dinvidijam parakstīt līgumu? Dalieties savos viedokļos ar mums zemāk esošajos komentāros!

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me