Altcoin cenu darbības analīze – monētas, kas atrodas galvenajās tehniskajās tirdzniecības vietās, nenovēršami svārstīguma paplašināšanās (ETH, LINK, DOT, LTC & XRP)

reklāma Phemex

  • Galvenie ikdienas un nedēļas S / R līmeņi, kas jāuzrauga
  • RSI bullish un lācīgs kontroles zonas, kas norāda stiprumu / vājās vietas
  • Cenu noteikšanas režīmi ar pieaugošiem apjoma mezgliem

ALT monētas, kas tiks aplūkotas šajā rakstā, visas atrodas galvenajās tirdzniecības vietās, kur ir ļoti iespējama turpmāka paplašināšanās. Izpratne par cenu darbību ar holistisku pieeju palīdzēs noteikt virziena novirzi.

ETH / USDT katru dienu

EDiagramma pēc Tirdzniecības skats

ETHUSDT katru dienu izskatās diezgan bullish ar skaidru mērķi izņemt Local Daily S / R. Šī līmeņa pārsniegšana palielinās nedēļas S / R testēšanas varbūtību. Tā kā tas ir ļoti kritisks līmenis, ir jābūt pieplūdumam apjomā, jo tas norāda uz patiesu pārtraukumu, ko atbalsta impulss.

Vadība uz augšu tiek uzskatīta par diezgan bullish ar secīgiem S / R Flips, kam seko spēcīga bullish volatilitātes paplašināšanās. Acīmredzami ir vērojams pasūtījumu bloķēšana, kas ir atbalstījis cenu ar spēcīgu atpirkšanu. Tas ir ļāvis cenu darbībai saglabāt strauju tirgus struktūru, kas noved pie visu laiku augstākā pārtraukuma.

Sākotnējais mēģinājums pārvarēt Weekly S / R pretestību neizdevās ar impulsīvu pārdošanu. Cietināta malšana, kas pamatojas ar pieaugošu apjomu, ievērojami palielinās cenu atklāšanas varbūtību. Tajā laikā būs svarīgi uzraudzīt skaļuma profilu. Patiesai izlaušanās plūsmai ir jābūt virs vidējā līmeņa.

LINK / USDT katru dienu

Diagramma pēc Tirdzniecības skats

Ievērojot LINKUSDT, ikdienas laika grafikā ir vērojama skaidra pieauguma tendence, kad cenu atklāšana notiek pašreizējā cenu ietekmē. Pašreizējo svārstību paaugstināšana ievērojami palielinās turpmāka augšupvērsta impulsa varbūtību, episki palielinoties pašreizējam skaļuma profilam.

Sākotnējais ikdienas S / R tika ievērots ar spēcīgu bullish nepastāvības paplašināšanos, kas sekoja šim piemēram pēc apstiprināta S / R Flip Retest. Tā bija cenu spēka astes pazīme, jo bija vērojams apjoma pieplūdums. Spēcīgi apjoma pieplūdumi ir noteicošie, lai noteiktu cenu darbības intensitāti, acīmredzot tā ir.

Cenu darbība, reaģējot un ievērojot pašreizējo vietējo S / R zonu ar vairāku sveces aizvēršanu, norādīs uzkrātos impulsus bullish tendencēm. Tas parādīs, ka cena ir pieņemta šajos augstākajos līmeņos, kur pircēji vēlas iesaistīties. Vietējā augšdaļa būs iespējama tikai tad, kad būs spēkā derīga kulminācija, kas vēl nav noticis.


 LINK / USDT ikdienas RSI

saiteDiagramma pēc Tirdzniecības skats

Atsaucoties uz LINKUSDT RSI, pašreiz tas darbojas tirdzniecībā savā ievērojamajā bullish kontroles zonā. Šī joma ir bijusi ievērojamu laiku, kas liecina par spēcīgu cenu rīcības spēju. Pārpirkšanas nosacījumi pašreiz nav izpildīti, līdz ar to ir iespējama lielāka tendence. Ja RSI pārkāpj diapazonu vidū un nonāk tajā lāču kontroles zonā, tas nozīmēs īstermiņa vājumu, norādot uz vietējā augšdaļas iestatīšanu.

DOT / USDT dienas diagramma

Diagramma pēc Tirdzniecības skats

Sākot ar DOTUSDT diagrammu, cenu darbība ir arī ļoti spēcīgi palielinājusies svārstīguma dēļ, kas ir visu laiku augstākā. Līdzīgi kā LINK, reaģēšana virs pašreizējās vietējās S / R būs norāde uz cenu darbības stiprumu. Tiešā augstākā līmeņa sasniegšana DOT atkal virzīsies uz cenu atklāšanu, iespējams, ka turpmāka spēcīga paplašināšanās.

Sākotnēji cenu darbība pārtrauca ikdienas S / R ar impulsu, kas tika atbalstīts ar pieaugošu apjomu; tas liecināja par patiesu pārtraukumu, jo acīmredzama bija sekošana. Tilpuma profils palika virs vidējā ar secīgiem impulsiem, it īpaši, kad atkal tika pārbaudīts bullish order bloks.

Kā redzams, sekundārā paplašināšanās papildināja un izveidoja vietējo topu, impulsa pārdošana sekoja šim piemēram, tomēr tā tika atpirkta bullish veidā. Tas atkal liek domāt par spēku un ka patiesa pašreizējā augšdaļa nav pagodināta. Skaidra apjoma kulminācija ar izpūtēja augšdaļu ir līdzība, norādot pagaidu augšdaļu cenu darbībā.

XRP / USDT ikdienas diagramma

Diagramma pēc Tirdzniecības skats

Tagad, piedāvājot XRPUSDT ikdienas diagrammu, cenu darbība ir apstiprinājusi spēcīgu lāču nepastāvības paplašināšanos ar skaidru impulsu pārdošanu. Tas ir ievērojami mainījis tirgus struktūru, un ir noteikts zems zemais līmenis. Tehniski sakot, visi mītiņi ir jāpārdod, jo tirgus struktūra ir lācīga.

Tiešā apjoma profils samazinās; pašlaik tirdzniecība zem vidējā līmeņa bez pieplūdumiem uzrāda vājumu. Jebkuras ikdienas un iknedēļas S / R līmeņa konvencijas tiek uzskatītas par lāča atkārtotām pārbaudēm, kamēr tās nav pierādītas. Atšķirībā no daudzām citām monētām cenu darbība nosaka secīgu zemāko zemāko līmeni. Saglabājot šo struktūru ar samazinošu apjomu, ievērojami palielināsies lāča atkārtota testa iespējamība pirms turpināšanas.

XRP / USDT ikdienas RSI

Diagramma pēc Tradingview

Visaptveroši, ievērojot ikdienas RSI, lāču kontroles zonā notiek skaidra svārstības. Tas atkal ir vēl viena astes pazīme par iespējamu turpmāku negatīvo pusi, jo nav izpildīti pārpārdotie nosacījumi. Impulss ir skaidri uzglabāts lāča apstākļos, tirgus struktūras pārtraukums un izmaiņas būs īstermiņa pārmaiņas..

Noslēgumā jāsaka, ka ETH, LINk, DOT un LTC ir nosliece uz turpmāku paplašināšanu jebkurā virzienā, tomēr ar iespējamu augstāku scenāriju ir vērojama tendence. Cenu darbība attiecībā uz šīm monētām, kas tiek pieņemta virs galvenās ikdienas S / R, ievērojami palielinās iespējamos turpmākās augšupejas scenārijus. No otras puses, XRP ir jāapstiprina tirgus struktūras izmaiņas, lai iegūtu derīgu bullish aizspriedumu. Pašlaik cenu darbība nosaka lāču atkārtotus testus ar turpmāku negatīvu perspektīvu.

Ceru, ka šis raksts palīdz pieņemt diskrētus lēmumus,

Jūs patiesi, Coingape.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector