3 iemesli, kāpēc Ethereum [ETH] var nonākt Mēnesī 2020. gadā

reklāma Phemex

Ethereum, kas ir otra lielākā kriptovalūta aiz Bitcoin, joprojām ir starp investoru un izstrādātāju favorītiem. XRP to īsi pārsniedza 2016. un 2018. gadā, bet, izņemot to, tas ir stabili turējis savu otro rangu CoinMarketCap’s populārākās kriptovalūtas pēc tirgus kapitalizācijas saraksta. Lai gan kriptovalūtā 2019. gads bija gauss, kur tā tirgoja mazāk nekā 10% no 2018. gada 13. janvāra ATH 1432,88 USD apmērā – sasniedzot augstāko līmeni tikai 361,40 USD 2019. gada 26. jūnijā, lietu stāvoklis ir gatavs mainīties gadā 2020. gads.

Ethereum cenaAvots: monētu statusi

Šeit ir 3 iemesli, kāpēc ETH cena 2020. gadā var sasniegt mēness –

# 1 – Ethereum 2.0 ir ceļā

Laikā, kad tā tika uzsākta, Ethereum bija paziņojis par četru posmu attīstības plānu, kā rezultātā Ethereum kļūs par superdatoru, kas spēj efektīvi izpildīt jebkuru kodu. The 4 fāzes ir šādi –

  • Robeža (2015. gada jūlijs) – sākotnējais posms, kas lietotājiem ļāva mīnēt ēteru ar vienprātību par darba pierādīšanu (PoW) un izstrādātājiem veidot DApps.
  • lauku mājas ferma (2016. gada marts) – jauninājums ir pamats turpmākajiem uzlabojumiem un atvieglo izstrādātājiem Ethereum platformas izmantošanu, lai radītu minimāli dzīvotspējīgus produktus.
  • Metropole (2017. gada oktobris) – Šajā posmā Ethereum uzlabošanas priekšlikumi (EIP) koncentrējās uz drošību un ātrumu Ethereum platformā. Tas tika veikts divās fāzēs – Bizantijā un Konstantinopolē.
  • Rāmums (Sastāvs 2020. gadam) – Šis atjauninājums beidzot nodrošinās Ethereum Pro-of-Stake (PoS) konsensa algoritmu, lai padarītu to efektīvāku un mazāk enerģijas patērējošu, cita starpā..

Pašlaik mēs esam Metropolis fāzē, un drīz sāksies Serenity fāze. Ethereum fonda vadošais izstrādātājs Pēter Szilágyi nesen apstiprināja, ka Stambulas cieto dakšiņu bija paredzēts uzsākt 2019. gada 4. decembrī. Cietā dakša mērķis bija samazināt gāzes izmaksas, palielināt saderību ar Zcash, uzlabot mērogojamību un ieviest daudzpusību līgumos. , tuvinās Ethereum versiju 2.0.

Serenity posmā būs iekļauti vairāki EIP, lai palīdzētu Ethereum kļūt par superdatoru. Tie ietver –

  • Stake (PoS) vienprātības metodes pierādījums – Viens no aizraujošākajiem jauninājumiem, ko Ethereum saņems, ir pāreja uz PoS konsensa metodi no Proof of Work (PoW). PoW vienprātības metode ietver sarežģītas matemātiskas problēmas risināšanu, lai apstiprinātu bloku un tādējādi raktuves kriptovalūtu. Metode ir nopietni kritizēta par lielo enerģijas patēriņu, ko tā patērē. Tomēr Kaspera protokols, kurā tiks izmantota PoS metode, prasīs, lai Ethereum īpašnieki iegulda savu ETH, lai validētu darījumus tīklā. Apstiprinot bloķēšanu, piesaistošie lietotāji iegūs atlīdzības par blokiem un tīkla maksu. Šī metode, tā kā tai nav nepieciešama kalnrūpniecība, būs daudz energoefektīvāka.
  • Dalīšanās – Sharding ir risinājums mērogošanai Ethereum. Sadalot, darījumi tiek sadalīti starp mezglu grupām, kas pazīstamas kā lauskas. Katrs gabals apstrādā savu darījumu kopu, nevis apstrādā visus darījumus tīklā. Tādā veidā paralēli var apstrādāt daudzus darījumus.
  • eWASM – Ethereum WebAssemly (eWASM) ir Ethereum virtuālās mašīnas (EVM) aizstājējs. Tas ļaus izstrādātājiem kodēt citās valodās, nevis Ethereum pašu – Solidity. Turklāt tas padarīs Ethereum daudzpusīgāku – ļaujot daudz vairāk funkciju ierakstīt viedajos līgumos un izvietot blokķēdē, nevis veikt cieto dakšiņu tam pašam.
  • Plazma – Plazma ir arī jauninājums, kura mērķis ir uzlabot Ethereum mērogojamību. Plazmā darījumu apstrādei virs galvenās Ethereum blokķēdes tiks ieviestas sānu ķēdes vai “bērnu ķēdes”. To darot, tiks samazināta galvenā Ethereum blokķēdes pārslodzes iespēja.
  • Raiden – Raiden tīkls, tāpat kā plazma, ir Ethereum mērogojamības risinājums, līdzīgs tam, kāds ir zibens tīkls Bitcoin. Raidena risinājums darījumus novirzīs ārpus ķēdes, padarot tos gandrīz momentānus, lētus un privātākus.

Ethereum 2.0 vietnē Ethereum līdzdibinātājs, Džo Lubins saka, ka tas atrisinās daudzas problēmas dažādiem lietotājiem – sākot no uzņēmumiem līdz bankām un beidzot ar patērētājiem.

 “Tas ļaus mums savlaicīgi izveidot daudz mērogojamāku sistēmu un ļaus mums izveidot dažāda veida mērķtiecīgas izpildes vides dažāda veida problēmām. Dažādām problēmu jomām dažādas arhitektūras ir efektīvākas. ”

Uzņēmumiem un bankām jauninājums ir lieliska ziņa, jo tas dod viņiem vairāk iespēju inovācijām, Ethereum Enterprise Alliance (EEA) ir organizācija, kas koncentrējas uz atvērtu, blokķēdes specifikāciju izstrādi, kas veicina sadarbspēju uzņēmumiem un patērētājiem visā pasaulē. Tās locekļu vidū ir tādi uzņēmumi kā Accenture, Cognizant, Ernst & Young, Microsoft un Price Waterhouse Coopers (PwC). Nesen organizācijai pievienojās arī Lielbritānijas banku gigants Standard Chartered.

Rāmums ietvers vairāku iepriekšminēto risinājumu ieviešanu, kas padara Ethereum efektīvāku, drošāku, daudzpusīgāku un viegli lietojamu. Tādējādi, izmantojot Ethereum 2.0, mēs varam sagaidīt vairāk Ethereum lietošanas gadījumu, galvenokārt mērogojamus decentralizētus risinājumus uzņēmumiem, bankām un patērētājiem, kas savukārt palielinās ETH pieņemšanu.

Ethereum Futures Nr. 2 var saņemt CFTC regulatīvo apstiprinājumu

ethereum nākotnes līgumiAvots: Šķībs


Bitcoin atvasinājumi ir izveidojuši lielu tirgu sev. Bet Ethereum nākotnes līgumi (neregulēti) lēnām to panāk. BitMEX, OKEx (nākotnes līgumi), Kraken (nākotnes līgumi), Deribit un Binance JEX ir dažas no galvenajām biržām, kas piedāvā Ethereum mūžīgos līgumus. Ethereum nākotnes līgumi tiek tirgoti tādās biržās kā BitMEX, Huobi DM, OKEx (nākotnes līgumi), Kraken (nākotnes līgumi) un Deribit. Ir arī virkne citu biržu, kas piedāvā Ethereum atvasinājumus. Tie ietver BiBox, Gate.io (nākotnes līgumi), BTSE (nākotnes līgumi) Bitfinex (nākotnes līgumi) un Lielbritānijā bāzētus Monfex.

Kaut arī Ethereum atvasinājumu apjoms ir daudz mazāks, salīdzinot ar Bitcoin atvasinājumiem, tas ir pienācīgs. Preses laikā BitMEX 24 stundu ETHUSD apjoms pārsniedz USD 165 MM, padarot to par labāko izpildītāju starp Ethereum mūžīgajiem līgumiem. Huobi DM 24 stundu ETH_CQ apjoms pārsniedz USD 288 MM.

Iemesls, kāpēc Ethereum atvasinājumi var kļūt par kriptogrāfijas tirgus mainītāju, ir tas, ka tie varētu saņemt Preču nākotnes tirdzniecības komisijas regulatīvo apstiprinājumu (CFTC) drīz. Oktobrī CFTC priekšsēdētājs Hīts Tarberts bija ierosinājis, ka Ethereum nākotnes līgumi varētu tikt regulēti nākamajos sešos mēnešos līdz vienam gadam.

“Es teiktu, ka, visticamāk, jūs redzētu nākotnes līgumu nākamajos sešos mēnešos līdz gadam,”

sacīja Tarberts, runājot DC Fintech nedēļā oktobrī.

Ethereum atvasinājumu apstiprināšana atvērs jaunas durvis institucionālajiem investoriem, un, visticamāk, Ethereum cena sasniegs jaunus augstumus, kad tas notiks.

# 3 DeFi pieaugums

Avots: DeFi pulss

Vēl viena lieta, kas ir izveidojusies Ethereum, ir Decentralized Finance (DeFi) lietojumprogrammas. Šis īpašais DApps veids ļauj vairāk cilvēkiem piekļūt finanšu pakalpojumiem, piemēram, aizdevumiem un ieguldījumiem. DeFi lietotņu skaistums ir tāds, ka tās nekontrolē centralizētas iestādes, bet gan viedie līgumi.

Piemēram, kreditēšanas protokolos lietotāji var aizņemties kriptogrāfijas aktīvu vai skaidru naudu, parasti nodrošinot citu aktīvu – ETH. Parādam ir uzkrājošie procenti, kas jāmaksā kopā ar pamatsummu. Iemaksātais nodrošinājums vienmēr ir lielāks par aizdevuma summu, un, ja nodrošinājuma vērtība sāk kristies, tad aizņēmējam ir jāpapildina esošais nodrošinājums ar vairāk, lai saglabātu noteikto līmeni. Gadījumā, ja nodrošinājuma vērtība nokrītas zem noteiktas vērtības, tā automātiski tiek atslēgta un likvidēta atklātā tirgū. Aizņemšanās noteikumi jebkurā kreditēšanas lietotnē ir iekļauti viedajos līgumos.

DeFi protokoli ir tik populāri, ka nedaudz vairāk kā 2 gadu laikā kopējā DeFi lietotnēs bloķētā vērtība ir sasniegusi milzīgus 650 USD. DeFi Pulse ir uzskaitītas 20 DeFi lietotnes, un no šīm 20 19 pamatā ir Ethereum. Trīs populārākajām lietotnēm, MakerDAO, Compound un Synthetix, katra no tām ir attiecīgi bloķēta attiecīgi $ 341 MM, $ 114 MM un $ 99 MM vērtībā.

“DeFi mērķis ir visā atklātā un bez atļaujas rekonstruēt banku sistēmu visai pasaulei. Jūs to uzņemat tikai reizi 50 gados. ”

saka Alex Pack, 100 miljonu dolāru kriptogrāfijas fonda Dragonfly Capital vadošais partneris.

Pašlaik DeFi ir mazs tirgus, taču tas var izjaukt finanšu pakalpojumus, cilvēkiem to labāk apzinoties un pieņemot. Faktiski kopējā vērtība, kas fiksēta DeFi (ēterā), nesen sasniedza visu laiku augstāko līmeni 2019. gada 9. novembrī ar 3,523 ETH. Fakts, ka DeFi padara finanšu pakalpojumus drošāk, lētāk un efektīvāk pieejamus cilvēkiem, ir spēcīgs arguments par labu DeFi stāstījumam par finanšu traucējumiem.

Vai jūs domājat, ka Ethereum pārspēs savu 2018. gada ATH 2020. gadā? Dalieties savos viedokļos ar mums zemāk esošajos komentāros!

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector